Jump to content
Filjka

Script.vbs

Recommended Posts

Labdien IDentiesi :p

 

Nesen viens draugs uzrakstija "vīrusu" un aizsutija man , es atveru un viņš skype [Tur kur ir atverts logs un var kautko var rakstīt , rakstisies bez apstājas , ja atversi google/sype/Id forumu @ new topic un ta tālak] sutija testu kas bija notpada rastīts

Visu laiku automātisi rasktijās kautkas līdzigs "A tu zināji ka man ir mazs penis" :DD

Un palidzēja tikai datora rr

 

Un man iepatikās tā ideja ar skriptiem notepada

 

Protams Te Administracija sež lielāki programmetaji un daudz vairāk zin par manīm , bet tik un tā parastiem ID lietotājiem bus interesanti uzzināt ka tādas štelles eksiste

Dazreiz[kad bus laiks] rastisu interesantus scriptus lai varētu parēkt par draugiem

 

Šodien pastastīšu kā izdarit prikolu kad draugs atver chrome /skype / cs / radās erors ar levu virusu.

To skriptu var iemest draugam fleshka , vai noa4at no linka interneta kamer vina nav istabā.

Uzreiz saku tas nav virus , tas ir logs ar informāciju kuru Jūs ierasktīsiet iekšā.

 

1. Uztaisam NotePad failu.

 

2.Iešā rasktām

 

lol=msgbox("Windows System Error",16,"Win32 Trojan")

 

Windows system Error vietā var būt vienalga kāds teksts [tas teksts bus iešā , ipa informācija]

Kā arī Win32 Trojan vietā var būt cits teksts [Tas teksts ir virsraksts]

Ciparu vieta var paeksperemintet no 16 lidz 19 izskatisies dazādāk [var ari citus ciparus bet ar šiem skaistā]

 

Var vel uzrakstīt ka atveras daudz logu un dažādu programmu pec tam kad uzspied ok

 

 

Pēc anologijas vardus aizvietojam ar Jums vajadzīgiem

 

on error resume next

do

set t=createobject("Wscript.Shell")

msgbox"Counter Strice 1.6 Error",16

msgbox"Counter Strice Delete",48,"Counter-Strice 1.6"

msgbox"Delete"

msgbox"Restart Coumputer"

t.run"notepad.exe"

t.run"help"

t.run"explorer"

loop

 

 

 

 

3. Spiezam File-> Save As.. ->

File Name -> Google Chrome / Counter Strike 1.6 [atkariba no ta kuru failu gribam aizvietot]

KAd rakstam file name , beigas liekam puntu un .vbs , pimēram test.vbs

Save as type - All Files

 

Un Save [saglabājam] saglabājam.

 

4.Tālāk taisam Create Schortcut no faila notepad kas sanaca spiezot uz mouse2

 

5. Izveidota schortuc'a spiezam [atverot ar mouse2] proportis -> change icon

Ikoninas var atrast internetā attiecigi tam kas Jums ir vajadzīgs

 

Un vis gatavs , nevajag aizmirst noslept [hidden] originalo failu ar chrome/skype/cs 1.6

Kā arī priola beigās nevajag aizmirst ka japabridina draugs lai viņš nepārinstale chrome/sype/cs 1.6 vai nenes uz remontu datoru

 

Bilde kas sanās Fails / Viņa shortcut / Ja atvēr

thumb_show.php?i=smtaohh&n=Explorer.jpg

 

 

Zinu varūt nav pārā kruts , bet prikola pec var uzrasktīt tadus daudz shortcutus ar my computer / my documents / recule bin un ta tala un vinam visur metisies "errori"

 

 

Ceru Jums patika , ja jā tad "Like" Un Next Time izstastišu arī kautko interesantu

 

P.S> Drusku editoju kļūdas..

Un ja besij smaidiņi , var delete >_<

Un vel kas , sory , bet man slikti strāda "K" burts un dažās vietās viņš pietrukst [driz nopirkšu jaunu klavu un vis būs ok]

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Izskatās jau kruti, nezināju, ka šādi var izdarīt.

Tik kretinē, ka tik daudz smaidiņus sabāzis esi. Izskatās, ka raksta kāds mazs bērns.

Skatoties uz Tevi, man nerodas savādāks priekšstats.

 

Nav tāda huiņa vajadzīga.

p.s redzu, ka visu raksti manīm*, turpmāk raksti manis* tā vietā, just for info

Link to comment
Share on other sites

Ja aizvieto cs shortcut ar tadu failu , kuram ir tada icon ka cs'am un atrodas tur pat uz desctopa , bet isto cs shortcut noslept tad atvers.

 

Biezpien , kad spied saglabat beigās jasaglabā nosaukums .vbs piemēram chorme.vbs

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Ja aizvieto cs shortcut ar tadu failu , kuram ir tada icon ka cs'am un atrodas tur pat uz desctopa , bet isto cs shortcut noslept tad atvers.

 

Biezpien , kad spied saglabat beigās jasaglabā nosaukums .vbs piemēram chorme.vbs

protams, kāds tev vērs vaļā nepazīstamu failu kurš izskatās pēc csa, ja cilvēkam pašam ir cs, vai stīms? useless.

Link to comment
Share on other sites

Ja aizvieto cs shortcut ar tadu failu , kuram ir tada icon ka cs'am un atrodas tur pat uz desctopa , bet isto cs shortcut noslept tad atvers.

 

Biezpien , kad spied saglabat beigās jasaglabā nosaukums .vbs piemēram chorme.vbs

Personīgi es cs atveru caur steam nevis kkādu saīsni. Kā arī, lai kko noslēptu tev ir jātiek klāt pie pc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×