Jump to content
paradony

Hide and Seek

Recommended Posts

  • hwwtcdgfkue6sfh3r7a.jpg
  • Oriģinālnosaukums: Hide and Seek
  • Latviskais nosaukums: Paslēpes.
  • Gads: 2005
  • Žanrs: Šausmu filmas | Mistērija | Trilleris
  • Režisors: John Polson
  • Galvenajās Lomās: Robert De Niro, Dakota Fanning, Famke Janssen
  • Sižets: Nāc ārā, es nevaru tevi atrast" - šie vārdi ir pazīstami ikvienam, kurš bērnībā spēlējis paslēpes. Šie vārdi mūs spēj aiznest atpakaļ bērnībā, kad rotaļas vienīgais mērķis bija paslēpties no biedriem. Turklāt daudzi bērni ir spējīgi rotaļāties ar iedomātiem tēliem. Arī mazā Emīlija. Viņas rotaļas ar iedomāto draugu Čārliju pamazām pārtop murgos, to nespēj apturēt pat viņas tēvs. Kas īsti ir Čārlijs? Varbūt viņš nemaz nav meitenes iedoma, bet asinskārs slepkava?
  • IMDb: http://www.imdb.com/title/tt0382077/
  • Filmas treileris:

  • Mans komentārs un vērtējums par filmu: Interesanta filma dzīlos melnos ziemas vakaros (dzejnieks:D) Inteleģējoša filma , ir filmas doma/jēga.

Link to comment
Share on other sites

''dzīlos melnos ziemas vakaros (dzejnieks:D) Inteleģējoša filma , ir filmas doma/jēga.''

db7d73dc_jackie-chan-meme.png

ko bļe?

 

 

Filma varētu būt laba, uzrunā tas ka tur ir Roberts De Niro un Dakota Fanning, labi aktieri, bet zemais reitings un nezināmie režisori tik ļoti neuzrunā.

Nebūs ko skatīties, noskatīšos.

Link to comment
Share on other sites

Redzēta filma.

Nepatīk šāda tipa filmas.

 

Laba!Jānoskatās

  • Savam komentāram par filmu jābūt pamatotam un ne vienā teikumā.

Esi redzējis tad pasaki savas domas par filmu, nevis iespamo divus vārdus. Nepatīk šī filma ? Pamato tad savu viedokli.

 

 

Par filmu- Esmu redzējis un varu pateikt to ka man galīgi nepatika. 2 labi aktieri iemesti pēc manām domām, kkādā murgā.

Nedomāju ka kkad skatīšos velreiz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×