Jump to content

Recommended Posts

Jau kuro reizi nosleyo / nogago / nobano bez iemesla. Zb tas admins.

Gribetu lai soda ar xslay atnemsanu uz kadu laiku , jo nav 1 reize.

 

Kur?

Surf serveris.

 

Kada mape?

Surf_sand

 

Kas?

BMXqER

 

Ko?

Slay bez iemesla.

 

Vina paskaidrojums?

Bija jail camp.

 

Mans paskaidrojums?

Nebija Jail Camp!

  • Aizliegts apzināts jail camp (ne vairāk par 1 sec) - Slay/Ban (60-1000 min)

Nebija abzinats , ielecu lai atvertu jailu (gribeju izlekt bhopa , demo bus redzams) , tad uzreiz lecu uz aru , mani nobloke cilveks kas iekrit un es iesprudu vina , tad atlecu prom un lecu ara no jaila. Vis tas aiznema kautkur 1+ sekundi.

UN VISU TO LAIKU KURU BIJU JAILA NEIZSAVU NEVIENAM! Kaut ari bija cilveki (pretinieki). Ja man neiztraucetu pretinieks , man tas aiznemtu mazak par 1 sekundi.

BMXqER to redzeja , bet tik un ta noslejoja.

Pieradijums?

Demo 48.p beigas.

 

P.S. Drizak ka vinam nekas nebus , jo ID aizstav adminus , bet tik un ta domaju ka tada riciba nav normala.

Link to comment
Share on other sites

4 BanTeam locekļi un neviens nespēj izskatīt?

Tas jau sāk palikt nedaudz par traku!

 

Jāiet pretim cilvēkiem, nejau jānoliek. Liekas, ka sūdzība ir neizskatāma, labi es pārrakstīšu. Šo personu vispār nepazīstu, bet riebjas redzēt tādu jēlu aktivitāti no jums!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Bana izraksta nav

2. Paša paskaidrojums : "Nebija abzinats , ielecu lai atvertu jailu (gribeju izlekt bhopa , demo bus redzams) , tad uzreiz lecu uz aru , mani nobloke cilveks kas iekrit un es iesprudu vina , tad atlecu prom un lecu ara no jaila. Vis tas aiznema kautkur 1+ sekundi.

UN VISU TO LAIKU KURU BIJU JAILA NEIZSAVU NEVIENAM! Kaut ari bija cilveki (pretinieki). Ja man neiztraucetu pretinieks , man tas aiznemtu mazak par 1 sekundi.

BMXqER to redzeja , bet tik un ta noslejoja."

3.Demo

4. Protokols 47p/48p

5. Links uz banu nav, jo nosūdz servera uzraugu!

6. Nav.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

​Vaitad tiešām viss ir tik grūti, vai tiešām jābūt tik slinkien un izlepušiem, ka dienu nevar izskatīt sūdzību, es saprastu, ja būtu tikai viens BanTeam loceklis, bet jūs esat krietni vairāk. GL

Kurš gan jūs dresēs, ja vien ne augstāk stāvošie? Jā, mēs varam daudz runāt un neko nedarīt, bet es tāds nēesmu, es šauju netēmējot un rīkojos nemūldot!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×