Jump to content
MADYOGA

OPTIMISTIKA comedy

Recommended Posts

Jānis Skutelis piedāvā savu stand up comedy izrādi!

Stāsta ar azartu, interesanti un smieklīgi. Tā, kā esmu stand up piekritējs un Latvijā īsti ar šo neviens nenodarbojas (vismaz populāri un aktīvi), tad kaut kas unikāls un labs.

Kaut vienu daļu noskatāties, ir labi!

[media=

]
[/media]

[media=

]
[/media]

[media=

]
[/media]

[media=

]
[/media]

[media=

]
[/media]

[media=

]
[/media]

 

Gl.

 

Nopietni, 2 - 3 daļa graujošas!!

Link to comment
Share on other sites

es nezinu, vai man nav gaume, esm udebīls vai kāds, bet es pasmējos tikai video sākuma uz 3sec par viņa balsi.

jančuk yū so fanī mēn yū šud bī komīdien gād dēm, just fukin kiddin.

nopietni, domāju moš tālāk ar pasmiešos, atlikušās 14min skatijos video ar pokerfeisu, viņa joki likās jēli un nepārdomāti - citiem vārdiem sakot, tādi, kas spētu sasmīdināt, vainu vecus cilvēkus, kuri smejas par visu, vai mazus bērnus, kas dara tāpat.

nemaz nebija velmes skatīties pārējos video, jo pēc 1mā pusē es vairs nevarēju sagaidīt, kaut ko smieklīgu no viņa puses.

nezinu kā par citiem video, bet jā, diezvai skatīšos, pirmais iespaids laikam ir tas svarīgākais, varbūt vajadzēja likt smieklīgāko video 1. bet par to spried tu pats klāv.

nedomājat, ka esmu baigais heiteris, nicinu vai esmu greizsirdīgs vai man ir skaudība, es vienkārši zinu, kas ir labs humōrs, un tas, ko viņš saka ir galīgi garām.

 

tiešām nezinu, bet man tur nekā smieklīga nebij, vienīgais, par ko varētu pasmieties tas ir par viņa jēlumu un tizlumu, bet nē, nē, nav vērts.

 

BIš pastijos trešo daļu, jo vita teica, ka vissmieklīgākā, sāksim ar to.

citēšu, vsmz centīšos?

rakstnieks blablalba, tukša istaba un klavieres, pēkšņi jau grāmatas maza meitene, aizkaru štanga kaķis pults televizors? ko bļe? loģika nav viņa stiprā puse. nu tiešām viņš ir tizlss cilvēki, es nesaprotu, ko jūs viņa saskatāt, kā saka smiekli izraisa smieklus. un tikko pamaniju, ka man ir 7tais warnz kkur dabūts hz.

Link to comment
Share on other sites

nedomājat, ka esmu baigais heiteris, nicinu vai esmu greizsirdīgs vai man ir skaudība, es vienkārši zinu, kas ir labs humōrs, un tas, ko viņš saka ir galīgi garām.

Pastāsti, ol maighty, kas ir labs humors? nesāksim dirsties, bet pavēro zāli, ka zāle ir pilna un ar savām balss intonācijām tieši palielina to smiešanos no publikas.

rakstnieks blablalba, tukša istaba un klavieres, pēkšņi jau grāmatas maza meitene, aizkaru štanga kaķis pults televizors? ko bļe? loģika nav viņa stiprā puse. nu tiešām viņš ir tizlss cilvēki, es nesaprotu, ko jūs viņa saskatāt, kā saka smiekli izraisa smieklus. un tikko pamaniju, ka man ir 7tais warnz kkur dabūts hz.

šite joku neuztvēri pareizi.. nekas. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×