Jump to content
akka

IDENTY Christmas

Recommended Posts

Es savu komentāru grib sākt ar mazu dzejolīti ,kurš paturpina jau Artūra teikto par ziemassvētku sajūtu un prieku.

 

Ziemassvētku vakars kad satumst aiz loga,

Zaigot sāk zvaigznes kā dimanta pogas,

Spīd zelta mēness, mirdz sudraba sniegs,

Ir bagāts ikviens, ja vien sirdī mīt prieks.

 

Es jums visiem novēlu to visu ,ko Ziemassvētkos novēl, tās ir lietas kā - Ar ģimeni pavadītais vakars ,prieks ko šī diena jums ir devusi,jūsu pašu un jūsu dāvātie smaidi, laime kuru jūs novēlat citiem un citi jums, tas saldais un siltais skūpsts ,ko jums ir dāvājusi jūsi otra sirds pusīte ,vai kāds no jums tuvajiem. Es novēlu tiem ,kam vēl savas sirds mīļotās nav ( kā man ) to atrast un nākamos Ziemassvētkus svinēt kopā , kā arī ,lai jums visas šis jaukās ,dažreiz skumjās,bet nekad nevajadzīgās Ziemassvētku sajūtas pavadītu jūs katrus Ziemassvētkus un arī brīžos ,kad atminaties par šiem burvīgajiem un brīnumu pilnajiem laikiem !

 

Sveicu jūs visus no visas sirds,

Lai sirds vienmēr pilna ar prieku un laimi,

Bet sejā vienīgi smaids.

Link to comment
Share on other sites

par to novēlējumu .

 

 

apsveicu visus IDenty lietotājus, lai jums priecīgi šie Ziemassvētki un laimīgs jaunais 2014 gads.

Paldies visiem ID melnajiem un citiem krāsas pārstāvjiem ko esat ID labā darijuši .

Diez, kas būtu , ja nebūtu pašu galveno cilvēku , kas notiktu ar ID ? Kaput man liekas, jo bez viņiem ID nebūtu .

IDenty katru dienu izsitas arvien augstāk , kkas jauns katru dienu tiek pielikts vai atņemts.

Ko mēs bez akkuča darītu ? Ko tik viņš nav darijis mūsu labā, veidojis cik tos naudas konkursus, uzturējis dd2 aktivitāti , labojis serverus, nebūtu akka, nebūtu īsts IDenty.

Tīģeris arī cik stundas nav čakarējies ar Bruno par mta taisīšanu .

Paldies tiem cilvēkiem , kas aktīvi šiverējas pa IDenty.

 

Priecīgus Ziemīšus un laimīgu Jauno gadu. :)

Link to comment
Share on other sites

Novēlu visieim priecīgus ziemassvētkus!

 

Ziemassvētku vakars kad satumst aiz loga,

Zaigot sāk zvaigznes kā dimanta pogas,

Spīd zelta mēness, mirdz sudraba sniegs,

Ir bagāts ikviens, ja vien sirdī mīt prieks.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti jauki, ar smaidu lasīju šo visu. Liels prieks zinot, ka vienmēr cenšaties izdarīt labāko priekš spēlētājiem neskatoties uz kritiku, neatliekot cerības, ar to arī esat ieguviši savu patreizējo cieņu. Prieks skatīties, kā cīnaties domājot galvenokārt par pārējiem, šādu cilvēku nav daudz.

Protams, kā tad bez jaukiem pantiņiem..

 

''Lai Jaunais gads un Ziemassvētku nakts

Kā brīnums nāk un prieku sirdī lej.

Lai atnes laimi dvēselei un mieru pasaulei.

Arvien, arvien vēl sapnis sirdi saista

Un augšā ceļ, kas laiku tumsā rakts,

Cik mīļa bij’, cik brīnišķīgi skaista

Reiz bērnu dienās Ziemassvētku nakts!"

 

"Cerībām — zaļas egles sīkstumu,

Darbiem — dvēseles mūžību,

Domām — Ziemassvētku sniega baltumu!

Ziemassvētku vakars kad satumst aiz loga,

Zaigot sāk zvaigznes kā dimanta pogas,

Spīd zelta mēness, mirdz sudraba sniegs,

Ir bagāts ik viens, ja vien sirdī mīt prieks."

 

Novēlu visiem sirnīgi, silti un mīļi nosvinēt un pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem šajos skaistajos, ne tik baltajos Ziemassvētkos.

Edited by eXseSiwe.
Link to comment
Share on other sites

Paldies administrācijai par tām jaukajām dāvanām, paldies par tādiem konkursiem, paldies par šo jauko Apsveikumu :*

 

Novēlu jums šajos Ziemīšos kādu mazu brīnumu, kas liktu smaidīt, kaut ko īpašu. Jaukus svētkus. Un lai piepildās kāda jūsu vēlēšanās. Nesēdiet mājās un nespēlējat cs, bet gan izejat ārā un izbaudiet šo brīnišķīgo laiku. Protams bez sniega.

Jūs esiet mani draugi - jūs esiet mans zelts!

 

Priecīgus Ziemassvētkus. :)

Edited by Oldschool
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, ko visi tā safanojušies par to Counter Strike Global Offensive :megusta:

 

Lai jums jaukas šīs brīvdienas.

Ja tev ir ģimene, tuvi radi un viņi neatrodas 200-310km attālumā no jums tad izmantojiet šo brīnišķīgo laiku un brauciet ciemos, visi vecvecāki, tantes,māsas un brāļi būs priecīgi jūs redzēt. Brauciet ciemoties, atpūšaties, kamēr ir vēl tāda iespēja. Jo laiks iet uz priekšu un, diemžēl, bieži vien foršākie momenti beidzas neplānotākajos momentos.

 

Priecīgus visiem Ziemīšus, dāviniet viens otram dāvanas un esiet pārpilni ar laimi, jo smaids rada smaidu un labi darbi padara gaišāku mūsu kopējo nākotni.

Uz saticību un mīlestību mani dārgie kolēģi!

 

4888640_ORIGINAL_1355983776.jpg

Link to comment
Share on other sites

Priecīgus svētkus

** Mans dzejolis, pats izdomāj

 

Priecīgus ziemīšus,

Laimīgo Jauno gadu,

Pasauksi briedīšus,

Dabūsi radu. if you know what do i mean.:lol:

Edited by Tigerux
Link to comment
Share on other sites

Priecīgus "sniegpilnos" svētkus! Pēc iespējas vairāk laika pavadiet ar sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem, izbaudiet šīs pāris dienas bez steigas.

 

Salavecis baigais gnīda,

Kakāt mežiņā viņš līda.

Izrīkojās neglīti -

Aptaisīja eglīti.

 

Un protams Jums visiem arī laimīgu un izdevušos jauno horse.pnggadu!

Link to comment
Share on other sites

Priecīgus svētkus

** Mans dzejolis, pats izdomāj

 

Priecīgus ziemīšus,

Laimīgo Jauno gadu,

Pasauksi briedīšus,

Dabūsi radu.

 

pēdējā pantā naw atskaņu.. neder :D

--

Priecīgus ziemassvētkus,

Laimīgu jauno gadu.

 

Lai viss izdodas kas iecerēts,

Un ieņēmum pilnu dzīvi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×