Jump to content
Bring Me The Horizon

DEDUST_Winter

Recommended Posts

Sveiki, ķeršos uzreiz pie lietas.

Man radās ideja spēlējot IDENTY spēļu severi, ka dedustā varētu ievietot WinterSnow mapi , jeb DeDust_WinterSnow.

Mape ir tas pats De_Dust , tikai ar Z-svētku aksesuāriem. [snieg sniegs, sasnigusi mapes virsma, apledojušas kastes]

Pašam gribās nedaudz no z-svētku noskaņas tāākā ceru, ka uzklausīsiet.

- Paldies.

 

Jauku svētdienas vakaru.

Link to comment
Share on other sites

nē, jo traucēs spēlēt.

Tu uzleksi uz kastēm, un sāksi slidināties, un ja tev vajadzes atrāk pārkustēties vai uz otru pusi, būs tik lēnu. Tikmēr jau atstiepsi kātus.

Anti.

jūs laikam nesapratās , tas snow neko nemaina, viss ir , kā bija, tikai cits texture. Skaņu arī var noņemt ar AMX
Link to comment
Share on other sites

labāks ieteikums.: uztaisiet nevis dd2 winteru , bet parasato pubu, savadak jau besi, vislaik tur piepirz un neizvejojas, ,vajag kautko citu, aizbraukt uz citu pilsetu, piemeram aztecu, pectam uz inferno, ta lai jautrak ;) :

Oj nevajag, atkal šī tēma, cik gadus jau tiek runāts...

 

 

Nav Lv sniega, nav ID sniega mapes!

Link to comment
Share on other sites

ja liek iekšā , tad :

 

1) var uzlikt tādas kā dāvaniņas , ķip samētā pa mapi un iedod tur kkur 200 un tā .

2) izņemt skaņu kad skrien un tā vēja skaņu , jo viņa nereāli besī un ir grūtāk sadzirdēt.

3) uzliek tādas kā eglītes , sniegavīrus , lai smukāt un tā .

Link to comment
Share on other sites

ja liek iekšā , tad :

 

1) var uzlikt tādas kā dāvaniņas , ķip samētā pa mapi un iedod tur kkur 200 un tā .

2) izņemt skaņu kad skrien un tā vēja skaņu , jo viņa nereāli besī un ir grūtāk sadzirdēt.

3) uzliek tādas kā eglītes , sniegavīrus , lai smukāt un tā .

Nepietiek jau tā kad serverī no bāzes knapi kāds iziet un sēž ai stūra, bet ta ja ieliek vēl tās tavas eglītes un vēl sazin ko , tad cilvēki tēlos war3 servera humenu , ķipa es esmu neredzams un sēdēs visādās vēl pretīgākās vietās. Ko jūs visi raudat par to skaņu , tik tiešām esat stūlbi un nemākat uzrakstīt stopsound ?

Tagat šā vai tā viņu vēl neliks iekša , bet gan tuvāk īstiem Ziemassvētkiem, tagat visapkārt ir dubļu kaudze un nav vēl normāla sniega.

Katru gadu atrodas kāds īpaš kas piedāvā vienu un to pašu tēmu, kas ir katru gadu. Kas ar jums cilvēki notiek ?

Link to comment
Share on other sites

Nepietiek jau tā kad serverī no bāzes knapi kāds iziet un sēž ai stūra, bet ta ja ieliek vēl tās tavas eglītes un vēl sazin ko , tad cilvēki tēlos war3 servera humenu , ķipa es esmu neredzams un sēdēs visādās vēl pretīgākās vietās. Ko jūs visi raudat par to skaņu , tik tiešām esat stūlbi un nemākat uzrakstīt stopsound ?

Tagat šā vai tā viņu vēl neliks iekša , bet gan tuvāk īstiem Ziemassvētkiem, tagat visapkārt ir dubļu kaudze un nav vēl normāla sniega.

Katru gadu atrodas kāds īpaš kas piedāvā vienu un to pašu tēmu, kas ir katru gadu. Kas ar jums cilvēki notiek ?

U Made My Day :D

 

Beidz, vai nav forši katru gadu klausīties vienu un to pašu !? :D

Ne visi ir tik veci krabji kā mēs :<

 

Iekš DR gan var iemest tās tizlās dāvanas, tas ne tik ļoti trausētu spēlēšanai.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×