Jump to content
rebudijs

Banned by Students

Recommended Posts

[AMXBANS] Banned by Admin: Students

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Reason: 'NepamatotsSlay'

[AMXBANS] Duration: 'permanently'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1436654018'

[AMXBANS] Your IP: '80.70.23.117

demo

Protokols - 48

http://identy.lv/bans/index/54775] links uz banu [/url]

 

 

Čalim ir kautkas sakāpis galvā, vai arī slikts garstāvoklis ,vakarā ienāk serverī, un visu uzgāž uz mani, protams,gribu redzēt, kur tur bija nepamatots slay, saprotu ka bija spēle, un ja rats apstājās uz ''dead'' tad mani bija jānošauj, bet karamele, man nešāva, jo ja būtu ''dead'' tad karamele būtu noteikti mani nošāvis...

student, just fuck off, veci.

Link to comment
Share on other sites

noteikti, gribu redzēt tavu demo, kur rats apstājas uz - dead, iedosi demo paskatīties? ;o

 

nee, bija taa, ka bija ta spele kur rats apstajas uz dead, tava gadijuma apstajas, bet vini caur to mazo stiklinu nosaut nevareja un tapec students noslejoja.

Kā nevar izšaut cauri stiklam, respektīvi varēja noņemt to stiklu no manis, un nošaut? priekš kam ir jāizmanto slay komanda, un jautājums ir arī tāds kāpec bans ir permā?

Edited by BITCH NOW?
Link to comment
Share on other sites

noteikti, gribu redzēt tavu demo, kur rats apstājas uz - dead, iedosi demo paskatīties? ;o

 

 

Kā nevar izšaut cauri stiklam, respektīvi varēja noņemt to stiklu no manis, un nošaut? priekš kam ir jāizmanto slay komanda, un jautājums ir arī tāds kāpec bans ir permā?

to tu man nejauta, kapec vini izdomaja neuzsaut pa podzinu lai stikls nolaizas. redzeju tik to ka nevareja izsaut un vins teica, ka slejos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×