Jump to content
rebudijs

blogs v1

Recommended Posts

Kāds sakars kautko dirst un teikt ka ''mūsdienu jaunatjne'' ir sabojāta utt, ja te lielākā daļa lietotāju ir tā ''mūsdienu jaunatne''?

Ciest nevaru cilvēkus kuri izmanto tik lielu vārdu nemaz neapzinoties par ko runā. Mūsdienu jaunatnei nekas nav vainas, protams ir un vienmēr būs tie indivīdi kuri būs savādāki un darīs kautko, kas vairākumam šķiet nepareizi.

Manā lokā t.i. cilvēki ar kuriem es uzturos, neviens man neko nepiespiež darīt, jo es pats izvēlos ar ko es pavadu savu brīvo laiku kopā. Ja tu jūti ka šis cilvēks tevi negatīvi ietekmē, tas nav draugs un tādu vienkārši jāignorē.

Tālāk, arī nezinu tik daudzus kuri ''lielās'' par to kā dzer un cik daudz dzer. Jā, protams, cilvēki runā ko dara brīvajā laikā un protams izstāsta, tur biju, šitik izdzēru, pamodos vispār ellē ratā un izjājēju pāris čikas pa ceļam, bet piemēram man tas šķiet interesanti, piedzīvojums kā nekā un parasti var iesmiet par visiem jocīgiem atgadijumiem kas ir notikuši dzērumā.

Bet protams ne vienmēr jocīgie atgadijumi ir pozitīvi.

Nesaku nevienam lai nedzer, nesaku nevienam lai dzer, bet katram ir jāzin savs mērs, robeža, cik var izdzert. Ja tev draugs blakus izdzer 2x vairāk par tevi, no tā nav jākaunējās, katrs cilvēks ir atšķirīgs un katrs apreibst no savādāka alkohola tilpuma.

Es pats protams dzeru, pīpēju and so on, bet ar to nelepojos, neizrādos, nelielos, jo neuzskatu to par lietu ar ko lepoties un lielīties. Un nē, es to nedaru tāpēc, ka tas ir ''kruti'', bet uzskatu to kā jautru izklaidi. Iedzeru tikai īpašos pasākumos, piemēram ballītēs, klubos, svētkos, jo iedzerot... neieejot detaļās - viss vienkārši paliek jautrāk.

Pīpēt pīpēju, jo patīk atslābt, esmu diezgan mierīga persona un nepatīk būt stresa situācijās, patīk prosta atlaisties and thats it. Cilvēki man apkārt nav dižā sajūsmā par to, ka pīpēju. Tas vien pierāda, ka es to nedaru dēļ tā ka tas ir ''kruta'', jo tā te nav.

 

Katrs cilvēks izvēlās pats, ko viņš dzers, ko un vai viņš pīpēs... Esmu piedāvājis dažiem nesmēķētājiem uzpīpēt ballītēs and so, bet ja man atsaka, es nejautāju vēlreiz, neskatos uz viņiem stulbi, vai mēģinu pierunāt. Ciest nevaru uzstājīgas personas kas mēģina citiem iesmērēt to ekstra šotu vai cīgu lai cilvēkam norauj jumtu, parasti ballītēs uzmanos no tādiem, un arī iečekoju vai viņi nemēģina kādu citu samaitāt, iesaku arī jums turēt acis vaļā ballītēs, vai vienkārši izvēlēties pareizo vietu un pareizos cilvēkus ar ko tusēt. vai vispār netusēt, do as you please

 

 

Galvā daudz visādu viedokļu par šo tēmu, tik daudz, ka grūti ir to visu sarakstīt loģiskā secībā, tapēc tur tāda neliela putra tekstā

 

 

P.S. -

Atbildot uz taviem vaig/nevaig

 

 

Nelielīties ar to ka nodzēries.

Nestāstīt to , kā nav bijis iepriekšējā naktī , vakarā vai dienā.

Nepirkt nepilngadīgajiem grādīgos dzērienus.

Nenodirst par to , ka jaunietis atsakās dzert.

Nenodirst par to , ka jaunietis nav ''nodzēries''

 

Pirmajam punktam piekrītu, nav stilīgi lielīties ar to cik daudz esi izdzēris. Ja kāds to dara, neiesaku ar viņu draudzēties.

Otrais punkts gan apspriežams, stātīt tu vari, tikai atšķirībam kam.

Trešajā punktā uzskatu ka jābūt tieši otrādies. Ja tu atteiksi viņam, viņš sameklēs citu no kā nopirkt, vai atradīs citur kur dabūt dzeramo, tas ka tu pateiksi nē, viņu neapstādinās. Iesaku tieši nopirkt, bet tieši pietiekoši daudz. (Šis ir starp tuvām paziņām, neiesaku pirkt no svešiniekiem/pārdot svešiniekiem, daudz kas negaidīts var atgadīties.

Ceturtajā punktā ar visām četrām par. Daudzi var būt ļoti uzjautrinoši arī bez alkohola.

Same as 4.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×