Jump to content
Jorens

Par titula maiņām..

Recommended Posts

Bija teikts, ka vari mainīt titulu, bet tikai 1 reizi 2 mēnešos.

Es tā skatos Galvam katru dienu mainās tas tituls. Tad kādas zvaignes, kubiki.

Kas viņš ir kāds izņēmums?

Es tiešām nesparotu.. Cits var 1 reizi 2 mēnešos, bet te kāds Galva maina kad vien vēlas.

Link to comment
Share on other sites

ja tu pa web 2 minūtes paraudāsi, mēs sodīsim Galvu. :yey:

 

Jūs savā ziņā šito darot esat tik aprobežoti un skaudīgi, jebal. Nu Tev nav pohuj par to, ko viņš maina un kā maina? Tu esi Lietotājs, tāds pats kā es, un samierinies ar to, ka Tu to nevari darīt. Būsi Tu BT un arī varēsi mainīt. Jebal, pussies.

Link to comment
Share on other sites

ja tu pa web 2 minūtes paraudāsi, mēs sodīsim Galvu. :yey:

 

Jūs savā ziņā šito darot esat tik aprobežoti un skaudīgi, jebal. Nu Tev nav pohuj par to, ko viņš maina un kā maina? Tu esi Lietotājs, tāds pats kā es, un samierinies ar to, ka Tu to nevari darīt. Būsi Tu BT un arī varēsi mainīt. Jebal, pussies.

Pilnībā vienalga vai viņš BT vai kas. Visiem ir vienādi noteikumi.

pussies pats esi.

Es neraudu, bet man nepatīk to, ka vienām izņēmumam tā ļauj darīt, bet citiem nē.

Tad dodiet visiem tādu iespēju tagad.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi diezgan neattapīgs. Tas tā ir noticis jau kādus 3 gadus un Tu to saki tikai tagad, kāda jēga? Tās jau ir Tavas problēmas, ka Tev nepatīk. :(

Kāds vēl neattapīgs? Es šeit esmu tikai kādus 5 mēnešus. Mošk vēl sākat visus banot ārā no foruma, tāpat kā mainat savus titulus.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu padomātu ar galvu,tad 1 reizi 2 mēnešos var mainīt titulu CAUR TO TOPIKU, bet ja pajautā kādam modam/administrācijai,tad varbūt arī tev mainīs katru dienu.

Pēkšņi visi sāk prasīt MOD lai maina man to un to, es domāju viņš to nedarīs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×