Jump to content
Rolanc.

LV HIP-HOP TOP 5

Recommended Posts

:yao:

 

rēcīgi lasīt kā te visszinošie hiphopa māsteri ķīvējās, par to kā un kas ir pareizi un kas no kā zog un kas par ko ir labāks.

Sākās ar lvhh tiek zagts no usahh, beidzās ar ''tu dzīvo uz seņču parādiem mazā'' ''ā ja? es pārgulēju ar tavu māsu... un tad mammu''

 

Vispār nesaprotu ko jūs mēģinat pierādīt. Lai arī ko jūs tur izstāstītu un panāktu, tas neko nemainīs so cut the crap.

 

Dažas dziesmas dzirdētas, dažas nē. Dažas norm, dažas nē. GACHO kautkā nevisai, šitā dziesma vispār besī. 2k1, klausāms, patīk.

 

Par lvhh nemācēšu teikt, jo par lvhh kā tādu grūti runāt, ir tik daudz dažādi reperi un man tik daži indivīdi patīk.

Link to comment
Share on other sites

Es neko neesmu sasniedzis dzīvē? :D Tu lomzak, vispirms padomā ko raksti, ja nezini par mani neko, tad nemaz i neraksti. Tā kā muti ciet, būdā iekšā. Atradies te dzīves sasniedzējs. Es dzīvoju uz senču rēķina? Iemācies pareizi rakstīt, var redzēt, ka Tu toč neesi neko sasniedzis, paļubom 12 pabeidzi, varbūt pat nepabeidzi, un aizgāji strādāt. Tā ir sasniegšana tas nav ņehuja nekas, tā kā beidz dirst te. Un jā. Tu jau nezini, jo esi pārāk blatnijs, es pa vasaru strādāju, tā kā savu "dzīvo uz senču rēķina" vari iebāzt sev dziļi dirsā mazā :*

Nedaudz iespārdīja tekst to, kad tu vasarā strādā. Tad jautājums tu uz visiem tālākajiem 9 mēnešiem priekš sevis un dzīvokļa sapelni naudu pa vasaru ? ja jā ,tad pasaki kur tu strādā , es arī tādu darbu gribu. :<

Jāni bāni čukčukbāni, ar viņu runāt ir tas pats kas ar sienu. ;<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×