Jump to content
Filjka

Ieteikums Surf.

Recommended Posts

LAbdien dāmas un kungi , it īpaši surferi!

Liekas ka piekritīsiet!

Domāju ka ir jaieliek Team Balance plagins [vai ka tur saucās]

Jo reāli ir tādas situācijas ka 1 komandā savacās ahuennni pāaācani , bet 2 boti un skaidrs , kas visu laiku vinnēs , deļ tā arī daudzi iet prom no servera.

Bet ja būs balance , tad kad 1 komanda visu laiku vinnēs , tad plagins automātiski samainīs speletājus vietām.

Esmu redzējis dažos serveros , ļoti noderīgs plagins , man patīk un no manis būtu Rec.

Šis ir viens no tiem reāli noderīgiem plaginiem.

Cerams lielakā daļa būs Rec!

Veiksmi!

sashka.gif

Link to comment
Share on other sites

Nekas, ka es neesmu neviena servera admins, bet es gribū pateikt, ka tā ir ļoti laba ideja, jo tāka filjka teica, tā notiek ļoti bieži!

Rec! Varbūt mans Rec neko nenozīmē, bet tas ir vaidzīgs serverim!

Link to comment
Share on other sites

Rec! Un gribu piebilst, ka vajag izņemt to sasodīto SpecInfo, jo kāds campo ar awp eju skatīties a viņš specinfo redz mani , ka specoju viņu, viņš vienkārši aizsurfo, un tas noteik ļoti bieži un netikai ar awp.

 

P.s Slinkums bija taisīt jaunu topic .

Link to comment
Share on other sites

Iemācies spēlēt un viss būs kārtībā.

tu duraks? tikai kaut kur iepostot vla.

 

No manis ari rec. surf nespeleju loti daudz bet domaju ka sis te balance uzlabos aktivitati n sh*t.

Link to comment
Share on other sites

ANTI.

Iemācies spēlēt un viss būs kārtībā.

Es domāju, ka tāds nav vajadzīgs, jo tagad surf serveris ir ideāls. ;)

 

Tu manliekas nemaz neesi sastapis surfā filjku, ja paspēlētu jūs viens pret otru, tu ātri vien sāktu raudāt un aizmuktu no servera.

 

Atgriežoties pie šīs tēmas- Jā no manis arī Rec. Jo tiešām filjkam taisnība, visi arī parasti lien pie tiem pro, un tad tiem kuri netiek ir žopa.

Link to comment
Share on other sites

Rec! Un gribu piebilst, ka vajag izņemt to sasodīto SpecInfo, jo kāds campo ar awp eju skatīties a viņš specinfo redz mani , ka specoju viņu, viņš vienkārši aizsurfo, un tas noteik ļoti bieži un netikai ar awp.

 

P.s Slinkums bija taisīt jaunu topic .

Ko varētu piebilst , tas spect info nav ne vainas , varetu uzmo4it tādu fiwku , ka adminiem ar attiecigo flagu , neradas pie spec info , tad speletajs pat nenojautis ka vinu speco admins :D

 

 

ANTI.

Iemācies spēlēt un viss būs kārtībā.

Es domāju, ka tāds nav vajadzīgs, jo tagad surf serveris ir ideāls. ;)

Joren , Tu vispar spele surfu?!

+ kads sakars ar team balance un ar manu surf līmeni?

Kā arī nekas nav ideāls , visu var uzlabot uz labako pusi , kaut gan daudzi saka ka ideala figūra ir aplis/sfēra :D

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×