Jump to content
eRkee`

Sūdzība [DR] Artur B.

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by Admin: Artur B.

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Reason: '"ej dirst" '

[AMXBANS] Duration: '2 hours'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1132170838'

[AMXBANS] Your IP: '80.70.17.13'

[AMXBANS] ===============================================

Kicked by Console

Kicked

Completed demo

Can't "say",

2. Paša paskaidrojums par situāciju Nezinu jo spēlēju un pēķšņi bans. Iemels ir rēcīgs. Dēļ tā vien jau acc off. Viņam vnk acc ir jau apnicis. Ko lai vairāk saku.

3. HLTV no šejienes! (ar precīzu laiku, kurā notika pārkāpums)

3*. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" http://failiem.lv/u/qjeekmn

4. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) 48p

5. Links uz Tavu banu (atrodams šeit) http://identy.lv/bans/index/49417

6. Ja tev ir uzņemti skrīni, kad Tu spēlē cs, tad vienkārši uploado tos caur failiem.lv un iemet iekšā savā sūdzībā. Visiem skrīniem ir jābūt samestiem rar mapītē, tas arī jums atvieglos dzīvi!

 

Sūdzību vari nerakstīt, ja bans ir mazāks par 1 dienu, kā arī, ja tas ir saistīts ir IP sakritību.

______________________________________________________________________

Edited by Ziemelis*
Link to comment
Share on other sites

Tavs paša pamatojums vienkārši iespārda.

Tu 3 mapes spekulēji uz to kad esi tur izsitējs un gribētu redzēt kā es sprēgātu pret tevīm dzīvē.

Tad kad es tev sāku piedāvāt nopietni satikties lai tu redzētu , tu sāki kautkādu ļevo hujņu nest. Nosauc mani par mazgadīgo, un pēc tam sāc raudāt kad neesi neko tādu tecis, nice brain style.

Ressons bija uz ātro, nomainat kāds viņam uz Atpūtie.

Ja neticat maniem vārdiem , tad varam pagaidīt Oldchool un vēl kāda postu , kurš no gala sākuma bija kopā serverī. Viņam galvā kautkāds kāposts maziņš aug. ;<

Link to comment
Share on other sites

Artūrs jau visu pateica, tu viņam 3mapes neliki mieru, apsaukāji tādus adminus par meļakiem, Artūrs centās ar tevi normāli parunāt, bet tu nē, visu laiku dirsi, ka ar tādiem vārdiem gudrāks nepaliksi. xD kaut gan Arturiks diži nelamājās. ;d kr4 īsi un skaidri, tev kaut kas ar galvu nav īsti kā vajag, gl.

Bans pamatots. sēdi, un neraudi. Es tagad netaisos aizstāvēt Arturu vai kaut ko tādu, es biju on, un saku ko redzēju.

Edited by Oldschool
Link to comment
Share on other sites

Tu jau tāds pats kā viņs. Ja tas teikums ko es teicu ka lamājoies gudrāks nepaliek ir lamaties tad tu ari laikam neesi savā vecumā.

Značīt jūsu komūnam reason "ej disrt" ir labs? Citos komūnos tas jau ir acc off. Oky gaidam BT. Nezinu iemeslu lai viņam piekāptos.

 

Lūk Moderatora teikums: biju serverī un bans nepamatots, iesaku acc off

 

Edited by Ziemelis*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×