Jump to content
BAZILISKS

sudziba jb Miervaldis

Recommended Posts

1. ADMIN Miervaldis: slay BAZILISKS

 

2. Slēpos no CT kamerā un viņš mani noslayoya, nēesmu vainīgs pie tā, ka viņš stāv afk un pēctam kad atnāk, tad grib lai vinu eskortē līdz būrim. Ja es tev stāvu priekšā, tad meklē citu ceļu, vai raksti console kill, jo netaisos mainīt savu poziciju, lai tikai tev būtu labāk, jo man tas nav jādara. Ja CT man aizliegs tur stāvēt, tad es iešu citur, bet nejau tu ar slayu vari visu koriģēt.

3. demo

4. pēdējais raunds.

5. 48p

Link to comment
Share on other sites

Nodzen taukus.

Serveru administrātors, vārdā Miervaldis, ir pakļāvies spēcīgajai varai un pārkāpis iekšējās kārtības noteikumus, lūdzu piemērojiet piemērotās soda sankcijas šīs personās nopēršanai, paldies.

Link to comment
Share on other sites

priecajies, ka lidz tam slayam tiki un nebiji jau nobanots, jo ka zinams, saukt adminu nepiedienigos vardos nav atļauts. + tavs slays notika 1sekundi pēc tavas nāves. baigi gribēji lekties un pat uploaudoji demo kuru pats ieprieks nesi noskatijies.

Edited by Miervaldis
Link to comment
Share on other sites

priecajies, ka lidz tam slayam tiki un nebiji jau nobanots, jo ka zinams, saukt adminu nepiedienigos vardos nav atļauts. + tavs slays notika 1sekundi pēc tavas nāves. baigi gribēji lekties un pat uploaudoji demo kuru pats ieprieks nesi noskatijies.

 

Kapec man japriecajas. Tu esi admins, tu izlem kas jadara, kas nav jadara. Slays bija nepamatos, un par to ari ir si sudziba. Tas nemaina butibu, ka tu slayoyi mani, tapec vareji to suda komentu paturet pie sevim.

 

Flagu nost..

Link to comment
Share on other sites

Kapēc es tavā dēmo redzu ne tevi, bet gan kādu citu spēlētaju, pietam kuru nobano?

 

 

'NewQx.' got banned for '11 hours and 6 minutes'.

Reason: 'FK'

Admin: Dr. Zoidbergs

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs te visi diršat, kāsis vienīgais kko pa ķeksi ielicis.

Demo:

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by Admin: Dr. Zoidbergs

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Reason: 'FK'

[AMXBANS] Duration: '11 hours and 6 minutes'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1053125957'

[AMXBANS] Your IP: '95.68.5.108'

[AMXBANS] =======================================

nav īstais.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×