Jump to content
semuel`

Nepieciešama palīdzība!

Recommended Posts

Kāds nevar palīdzēt programmēšanas jautājumā, proti, sazreizināt bināri šos divus skaitļus?

11001 ar 10001

Vajag ar visu pilno paraugu, es it kā sapratu, bet nevaru saprast, kā iznākumu dabuj. Bet, ja, tomēr, esmu kļūdījies kādā vietā, uzrakstiet tāpat ar visu pilno paraugu, lūdzu! Būšu pateicīgs! Ja vajadzīgs, kādu ID latu varu atmest! :wub:

Link to comment
Share on other sites

pagaidi, ša būs. skenējas iekšā..

 

http://www.bildites....9bk05izau2j.jpg

 

pēdējo nulli var nerakstīt un gala iznākums lkm ir tāds pats kā cilvēks uz calculatora izrēķinājis. ^_^ rokraksts sūdīgs, jo runāju ar senci kamēr rakstīju LoL, ja nu vel vairāk nesaproti, varu uzrakstīt exelī kā kas mainās ievadot..

 

aa, LoL, to pirmo iesākto neskaties, es runājot ar senci apjuku un no jauna sāku blakām :troll:

Link to comment
Share on other sites

Man bija sanācies tieši tāpat, līdz rezultātam, to nemācēju, bet man liekas, ka, tomēr, kaut kas nav pareizi. Vēl kāds padalīsies ar savām zināšanām? :)

Link to comment
Share on other sites

Trust me, its legit.

17 * 25 = 425

un attiecīgi uz kalkulātora

11001 * 10001 = 110101001.

Kas precīzi tev te vēl liekās nepareizi? computer cant be wrong!

Ceļs kā es līdz tam skaitlim tiku? Kura vieta? apvelc. Liec mieru pārējiem, neviens cits par to neko nezinās, Im your only choice.

To vidus posmu kā katru rindu ieguvu? - tā ir basic 4. klases matemātika, tikai vēl vieglāka, ka 1*1 = 10, attiecīgi nulle paliek apakšā un viens ir prātā. un tā aiziet līdz visas rindas beigām, ja ir 0*0, tad tā arī paliek nulle.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×