Jump to content
Artur B.

People & Dog's

Recommended Posts

Bļe ko jūs te reāli diršat? Paies garām un pasmiesies par suni, un vēl twitteri bildi iemetīs? Bļe tas ir suns, kurš sunim kurš kkur iesprūdis or smth nepalīdzēs? Nēesmu nevienu. NEVIENU bildi twitteri redzējis, kur kāds nofočē suni un par viņu pasmējās, vnk wtf. (Protams esmu redzējis suni, par kuru var pasmieties, bet šis ir savādāk.)

Link to comment
Share on other sites

Bļe ko jūs te reāli diršat? Paies garām un pasmiesies par suni, un vēl twitteri bildi iemetīs? Bļe tas ir suns, kurš sunim kurš kkur iesprūdis or smth nepalīdzēs? Nēesmu nevienu. NEVIENU bildi twitteri redzējis, kur kāds nofočē suni un par viņu pasmējās, vnk wtf. (Protams esmu redzējis suni, par kuru var pasmieties, bet šis ir savādāk.)

Tu neņem visu tik nopietni, tas bija kā piemēras, KA NEPALĪDZĒS.

Link to comment
Share on other sites

Video lika padomāt, ka tomēr cilvēki nav tik lepni un var palīdzēt arī četrkājainajiem draugiem.! Tiešām vairāk šādu cilvēku, kuri nenoskatīsies no malas un ies palīdzēt!. ^_^ Tas pierāda to, ka cilvēkiem ir sirds, nevis akmens. Nezinu, bet man video lika pasmaidīt, no tā skatu punkta, ka tomēr palīdz, nevis paiet garām!

Link to comment
Share on other sites

Video tiešām lika aizdomāties, pārdomāt, man ļoti patika, novērtēju tādu rīcību, kārtīgi mužiki palīdz tādās situācijās, ja grūtībās nonācis suns vai cits dzīvnieks vai cilvēks, skaisti, nice job Arthur.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×