Jump to content
DoubleT

Moderatoru darbs

Recommended Posts

Tamtaramm atkal es.

Šoreiz ieteikums par moderatoru darbu ( nezināju kurā sadaļā rakstīt ).

Esmu pamanījis, ka moderatoriem patīk diezgan ātri slēgt ciet tēmas, kas nav vispār paredzētas slēgt ciet ( man ir nojauta, ka viņiem to vienkārši patīk darīt )

Es uzskatu, ka ciet jāslēdz tēma ja:

* tā bija problēma un tika atrisināta ( nav jēgas turpināt tēmu, un arī no SEO viedokļa arī ja kāds atradīs to tēmu, tad tāpat tur būs atbilde )

* tur sākās pārāk liels lamuvārdu daudzums vai stipra novirzīšanās no tēmas ( lamuvārdu daudzuma gadījumā tēmu vajadzētu arī ja ne dzest, tad paslēpt no parasto lietotāju un meklēšanas dziņu acīm )

* tā ir gaming komūnam specifiska tēma - Čīteri, Sūdzības,ACC pieprasījumi utt.

 

Pretējos gadījumos tā ir diezgan slikta politika slēgt šādas tēmas ciet, jo arī pēc pusgada/gada var atrasties cilvēks, kas šajai tēmai caur Googli uzdursies un varbūt būs radies kāds jauns aspekts vai sazin kas.

 

Paldies.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Pusgadu īsti nevaidzētu turēt vaļā... varētu norunāt par kādu noteiktu ilgumu, jo piekritīšu - patreizējās tēmas pārāk ātri tiek slēgtas ciet.

Pusgadu tomēr uzskatu parāk ilgi, jo reti ir kāds kas googlē meklē un tad kautko vēlas iepostot.

Varbūt noteiktam tēmām kautko varētu izdomāt, bet ne parastajam - mūzikas/video/bildes tēmām.

Link to comment
Share on other sites

2-3 dienas neaktīvs topiks - tc.

pēc pus gada atradīsies, atnāks, iedirsīs topiku. Tam ir search, mods atcerēsies, kkas tāds ir bijis, iemetīs search un nodos linku topikā. where`s the problem?

 

1 simplijs - 3 moderatori. :29:

Link to comment
Share on other sites

3 dienas neaktīvs -TC.

Ja problēma nav atrisināta, tad es to paturu vaļā vēl pāris dienas. Ja topika autors pats nespēj iepostot to, ka viss ir atrisināts, tad pats vainīgs.

 

ja topiks būs vaļā 3 mēnešus, tad ja kāds viņu pacels augšā pēc 2 nedēļam dabūs wp, jo noteikumiem ir jāseko līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Tāda politika tiek piekopta, lai forumā nebūtu bardaks. Saproti, ja tēmas tiks atstātas vaļā, vienmēr, vienmēr pēc tā, kad kāds iepostos vecā tēmā, būs diršana par to, ka tēmas tiek raktas augšā, pat ja tas būtu atļauts.

 

"Pretējos gadījumos tā ir diezgan slikta politika slēgt šādas tēmas ciet, jo arī pēc pusgada/gada var atrasties cilvēks, kas šajai tēmai caur Googli uzdursies un varbūt būs radies kāds jauns aspekts vai sazin kas."

Par kādiem fakin aspektiem var iet runa, ja problēmu topiki tiek slēgti ciet, kad problēma ir atrisināta un kas paliek pāri... random aspekti pie video? Random aspekti pie mūzikas? Es gan teiktu prosta random jauni posti, jo redz, man taču nepietiek postu lai rakstītu pieteikumu uz acc.

 

Dzīvojam tagad, nevis pagātnē. Rodas jautājums, kaut vai par ko vecu, taisi jaunu topiku, iemet linku uz veco, par kuru ir radies tas jautājums vai kā Tu saki "aspekts", un raksti "atsaucoties uz šo topiku ir radies jautājums,.. bla bla bla". Par to jau galvu Tev neviens nenocirtīs.

Link to comment
Share on other sites

Personīgi par to, ka tēmas tiek aizvērtas, man nav nekādu problēmu - neesmu spambots un posti man ir vienaldzīgi (varat kaut vsp man viņu skaitu nodzēst)..

Topiki, kas pieder pie "normālu" kārtas man šķiet tiek aizvērti samērā saprātīgi.. visi, kas gribēja un spēja ko sakarīgu pateikt, to izdarīja.. nav ko lieki (un tupi) ļaut sīkajiem piedrazot forumu...

Par tiem topikiem, kas vsp ir drazas (random 1 tizls video n shit... bez nekādiem komentāriem, kas būtu attīstītas būtnes cienīgi) vsp būtu pelnījuši auto TC tiklīdz ir izveidots <_<

 

Ja atlaidīs grožus, tad būs tpt kā citur - tizli topiki ar nosaukumiem ":D" ":DDDDDDD" "jebal" "šitas labs" un sastāvēs no video, kur 1 jēgu pārdzēris opis ieveļas grāvī..

 

:<

just die - I'm out!

Link to comment
Share on other sites

Kas Tu tāds? :D

ienāk, papļūta un tikpat ātri aizies... Kaut kas nepatīk, nepārkāp savus izdomātos ( un aizgūtos ) noteikumus

 

Pavisam vienkārši - slēdz tēmas tikai tāpēc, ka neesi tik tālu aizdomājies, ka te nav kkāds sranais komūns kurā sraniem lietotājiem tiek dotas sranas privilēģijas čakarēt komūna valdību pēc sirds patikas tikai tāpēc ka esat srani un Jums nav dzīves :D Ar šo gribēju pateikt, ja neesi srans, tad tūlītpat paņemsi un ieliksi savas smadzenes atpakaļ savā galvaskausā, ieliksi viņas atpakaļ savā smadzeņu podā, padomāsi mazliet un palūgis šo tēmu aizslēgt... Tūlīt pateikšu kāpēc

 

1. Atvainojies Moderam par šo bezjēdzīgo topiku

2. Who the fuck r u to judge?

3. Pavadi te daudz vairāk laika un sapratīsi, ka moders dara visu tākā vajag, ne par matu sūdīgāk, ne labāk, bet 100% precīzitā kā vajag...

 

4. Ir vļe tāda sūdzību sadaļa, kurā nosūdz kādu pārkāpēju, why the fuck you do'nt read the fucking rules?

 

Mans ieteikums: Izaudz, attīsties, atceries, ka šī ir virtuālā vide, tu esi CS fanāts, kā mēs visi, tev pi** ko citi dara un laimīgu šodienu :D

 

Vienu vārdu sakot TC un ej dir*t :D

 

Viss ok! ;) Nav ko piesieties

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas Tu tāds? :D

ienāk, papļūta un tikpat ātri aizies... Kaut kas nepatīk, nepārkāp savus izdomātos ( un aizgūtos ) noteikumus

 

Pavisam vienkārši - slēdz tēmas tikai tāpēc, ka neesi tik tālu aizdomājies, ka te nav kkāds sranais komūns kurā sraniem lietotājiem tiek dotas sranas privilēģijas čakarēt komūna valdību pēc sirds patikas tikai tāpēc ka esat srani un Jums nav dzīves :D Ar šo gribēju pateikt, ja neesi srans, tad tūlītpat paņemsi un ieliksi savas smadzenes atpakaļ savā galvaskausā, ieliksi viņas atpakaļ savā smadzeņu podā, padomāsi mazliet un palūgis šo tēmu aizslēgt... Tūlīt pateikšu kāpēc

 

1. Atvainojies Moderam par šo bezjēdzīgo topiku

2. Who the fuck r u to judge?

3. Pavadi te daudz vairāk laika un sapratīsi, ka moders dara visu tākā vajag, ne par matu sūdīgāk, ne labāk, bet 100% precīzitā kā vajag...

 

4. Ir vļe tāda sūdzību sadaļa, kurā nosūdz kādu pārkāpēju, why the fuck you do'nt read the fucking rules?

 

Mans ieteikums: Izaudz, attīsties, atceries, ka šī ir virtuālā vide, tu esi CS fanāts, kā mēs visi, tev pi** ko citi dara un laimīgu šodienu :D

 

Vienu vārdu sakot TC un ej dir*t :D

 

Viss ok! ;) Nav ko piesieties

labākais posts ko esmu redzējis/lasījis!

Link to comment
Share on other sites

... lot of shit ...

Es teicu, ka visam jānotiek tā kā teicu? es uzrakstu ieteikumu, cilvēki izsaka viedokļus, lēmumu vai nu atbalsta vai neatbalsta.

tu ar savu nenobriedušo tīņa domāšanu vari vēl droši iet attīstīties, jo tavā lamuvārdu pilnajā subjektīvajā viedoklī sakarīgus vārdus var izvilkt 2 pa 3 teikumiem.

Piedod, atvaino neesmu CS fanāts.

Un kāds sakars, ka lietotāji čakarēs foruma vadību.

tu zini kā raksta vārdu demokrātija ( ja nezini nokopē manis rakstīto )? iegooglē, un sapratīsi, kas tas ir.

Varbūt ja reiz esmu sācis tevi izglītot tad pie reizes paskaties, kas ir "vārda brīvība". Es izveidoju tēmu izlasu kritiku, un pieņemu katru viedokli ( izņemot tavējo, jo tu esi atsaldēts, no offence, bet iespējams vajag apsvērt domu iet paārstēties )

 

es tikai izteicu piedāvājumu no citām interneta vietnēm/komūniem, kur tāda sistēma tiek piekopta un tas citreiz atmaksājas.

 

peace!.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Attieksme , attieksme un velreiz attieksme pret parastiem lietotajiem kas grib tikai palidzet @ ID.

Kādam moderatoram tik grūti uzrakstīt

Paldies , risināsim šo problēmu

Un aizvērt ciet? [Pat ja arī neko nerisināsiet , vnk зделать вид ka kautko darisiet lietas laba. ]

Nē , Jums vajag apdirst cilveku no kājam lidz ausīm un nosaukt par

loh

 

Nu tas takš nenormali.

Un Enģeli , no tevis es nebiju tādu gaidijis >_<

 

Labi ka vismaz 1 LABS cilveks paskaidroja un atbildeja bez lamuvardiem [par Upacka]

 

P.S> Uzrakstītu to kāds cits , visiem zināms cilvēks , tad vis būtu kartibā un neviens nedirstu virsū.

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×