Jump to content
DeFire

..

Recommended Posts

Tomēr nevaru samierināties.

Kapēc man mērķis ir zemāks nekā tam ir jābūt?

Proti ir tāda problēma, kad, tēmējot krūtīs viņš nošauj galvā, bet ja tēmē galvā, tad lido pāri tai, proti, netrāpa. Kāpēc tas tā ir un ka tor varu izlabot?

Link to comment
Share on other sites

Sākumā domāju tu runā par dzīves mērķi kā tādu un savu nožēlojamo dzīvi. Bet ok.. pirmie divi ieteikumi - wp, jo abi ir lhoi. ^_^

 

cl_bob cl_interp viena no šīm (vai vēl viena cita komanda) sapista. pieņemu, ka pati spēlētāja kamera arī nestāv augstāk, ķipa kur galva, bet gan stāv tur, kur teiksim vēders. Lai kāds cits uzraksta pareizi to cl_ komandu, bet tajā ir vaina. ;)

 

Lick me, ja izdodas sataisīt.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu parinstaleji cs, tad tev gjau configs mainijas uz def. Pamēģini nokačāt citu config, vai ieliec veco kuru izmantoji?

Kautvai es par c-s esmu daudzko piemirsis, itkā jābūt loģiski kad mērķīša pozīcija ir saistīta ar config.

Iemet mož screen or smth, gribas redzēt kā izskatās. Ja to var redzēt...

Link to comment
Share on other sites

Nekad nēesmu spēlējis ar def konfigu.

Bet lūk šādi izskatās bilde

om67ckellzjhs6tmexn5.jpg

 

Zem sašautā melnā pleča ir mans mazais, zaļais mērķis un attālums starp viņiem ir liels :(

Link to comment
Share on other sites

ex_interp 0.01. Cerams cl_bob neesi aizticis , savādāk varēsi čakarēties sataisīt cs vēl vairāk :D

 

EDIT: Piemirsu pateikt, pārbaudi savu cl_lc un cl_lw vai viņi stāv uz 1. Brīžiem man pašam ir bijis kad viņi pārlec uz 0, un dēļ tā arī ir šaušanas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

cl_bob`am jau pieskāros, bet saliku kā bija.

Nekas nav palīdzējis :(

P.S. ieejot skillz`ā man bija divi mērķi, proti manējais un vēl viens maziņš, un viņš rādīja precīzi, bet pēc pirmā šāviena viņš pazuda...

Nekur arī pa saitiem nevu artrast šādu problēmu...

Link to comment
Share on other sites

cl_bob`am jau pieskāros, bet saliku kā bija.

Nekas nav palīdzējis :(

P.S. ieejot skillz`ā man bija divi mērķi, proti manējais un vēl viens maziņš, un viņš rādīja precīzi, bet pēc pirmā šāviena viņš pazuda...

Nekur arī pa saitiem nevu artrast šādu problēmu...

Nu tad vienīgais ko es tev varu pateikt, kad tavs cfg nav pareizi nokonfigurēts. Jo ja jau tev pat ex_interp nepalīdzēja , tad nekas cits tāds nevar būt par problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×