Jump to content

Recommended Posts

Tatad sveiki naku ar problemu. Nezinu ka to izkaidrot , bet kautka meginasu. Agrak kad speleju cs viss bija labi , pirms menesa. Bet tagat kautka cs iekeras un palaizas , tada sajuta ka atitu atpakal , nevaru izkaidrot vai tas ir lags vai kas. Gan uz steam cs gan uz nonsteam cs tas pats. Tas nau del interneta lagiem bet kkas cits.

Ko vaidzetu pamainit vai ko ?

Visus ieteikumus izklausisu.

Link to comment
Share on other sites

Tu jau īsti neizskaidro savu problēmu, es īsti nesaprotu.

Tev augšā labējā stūrī nerādas nekāds uzraksts? Man ir tāpat, bet man protsa ir CL_FlushEntityPacket, netu lagu dēļ tas prosta dažreiz un sekundi iekar cs un iemet atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Tu jau īsti neizskaidro savu problēmu, es īsti nesaprotu.

Tev augšā labējā stūrī nerādas nekāds uzraksts? Man ir tāpat, bet man protsa ir CL_FlushEntityPacket, netu lagu dēļ tas prosta dažreiz un sekundi iekar cs un iemet atpakaļ.

 

 

Tas ir kkas lidzigs ta ka uz 1sekundi nokrakotus un palaizas , ta ka matrixa ;dd

 

 

 

 

configu nomaini.

cs nomaini.

 

 

Konfigs tika mainits vairakas reizes , un logika ? ja man ir steam un nonsteam un uz abiem tas pats.

Logika , logika.

Edited by RARR BACK ON TRACK
Link to comment
Share on other sites

1. Paņem datoru, atvienu visus vadus no kontaktlgzdām.

2. Atvienu no datora, no monitora etc.

3. Tagad vissvarīgākais, paņem datōru UN NAHUJ IZMET ĀRĀ PA LOGU BĻEG.

 

 

BET JA NOPIETNI

 

 

1. Paņem datoru, atvienu visus vadus no kontaktlgzdām.

2. Atvienu no datora, no monitora etc.

3. Paņem smadzenes aizbrauc uz bendzīntanku un vnk iztīri kompim iekšu, visu lai spīd un laistas, diezgan liela iespēja, ka strādās ātrāk un nebūs to lāgu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×