Jump to content

Recommended Posts

Piekasīšos pie neliela sīkuma, lai izveidotu ekskluzīvāku spēlēšanu, proti, kad tiek izvēlēta novototā mape tad pēc minūtes sāk skaitīt 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1,0 Un, pēc idejas, janomainās mapei, bet tas notiek tikai pēc raunda beigām. Tad nafig kaut ko tādu vajg? Tas ir sīkums, bet to vajadzētu izņēmt !

 

Nekas nevar būt ideāls, bet varam to pārvērst par pašu labāko mūsu sarakstā ! <_<

Edited by DeFire
Link to comment
Share on other sites

Tā nav nedz liela problēma, spēlējot, nedz grūts darbs, manuprāt. Tas ir tikai sīkumans ietekums, lai izveidotu mūsu Surf serveri par pašu labāko :)

Nejau tas rada problēmu, bet cilvēki tam pievērš uzmanību. Protams, ir tādi kam vienalga, ir tādi, kas nodomā : "nu gan paslinkojuši ar pluginiem" un izsaka savu viedokli.

Edited by DeFire
Link to comment
Share on other sites

Tā nav nekāda slinkošana ar pluginiem. Plugins ir izstrādāts tā , kad ir atlicis maz laika , viņš samaina timelimitu uz 0 , iegaumē to , un kad sākas nākamais raunds ,viņš nomaina karti. Bet tomēr,kad tas īstais termiņš iztek ,viņš dod to atskaiti , un , protams ,ka to arī var izslēgt , lai tas jefiņš nerunā , bet šaubos , vai kāds te to darīs.

Link to comment
Share on other sites

Tā nav nedz liela problēma, spēlējot, nedz grūts darbs, manuprāt. Tas ir tikai sīkumans ietekums, lai izveidotu mūsu Surf serveri par pašu labāko :)

 

 

mūsu surf serveri jau ir labākais Latvijā :yao:

 

 

mani tas netraucē, bet nu par sliktu nenāktu, ja izlabotu, bet kāda iespēja ka te kāds to izdarīs :yao:

Link to comment
Share on other sites

mūsu surf serveri jau ir labākais Latvijā :yao:

 

 

Kāpēc tu atdzinies :/

Tc, kad "melnajiem" atradīsies brīvs laiks, salabos.

Edited by DeFire
Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka šito plaginu labāk neaiztikt. savadāk var reāli surf serveris uzkarties!

Man liekas ka šis plagins ir kautkāds neitrāls. Un tieši atdzivina spēli , jo vismaz kautkādas skaņas ir :DDD

Paldies ka pateici.

TC>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×