Jump to content
Filjka

Help steam updeits

Recommended Posts

Man tāda problēma , updeitoju steam [ ja jo tikaj tagad ienacu , domaju vis ok būs:D ]

un ieeju csu , rādās sitada hnja...

 

No sakuma bija šitads suds [ tipa pus ekrans neadbild un izplust]

 

 

 

 

Velak piespiedu options un izvelejos uz halavu ekrana izmerus [ jo nevareja saskatit]

Un tad man neadbildeja 3/4 no ekrana. Tikaj mazs sturitis. TAd peispiedu TABun nevareju neko izdarit , delj tā ka nebija Krustina ar kuru aizvert , vai tā augšejā taisnsura ar kuru palidzibu var parvietot logus.

un caur steam friends iegaju uz halavu serveri akda un reku kas sanaca.

 

 

 

+ Iegaju D:\Program Files\Steam\steamapps\felvgot un tur ir tikaj 1 mape winui , bet kur parejās?! kur mapes , skini ... cfg... psiec kod darit? :D

Link to comment
Share on other sites

Viss ļoti labi pastāstīts Gignā - Steam Update - un tu gan ātri izlec ar šādām problēmām. Varēji visu sačinīt, kad visi sāka plosīties ar šitām problēmām. :facepalm:

Tepat ID var atrast 99,9% atbildes uz visiem Update jautājumiem. :facepalm:

TC. :pokerface:

Edited by Cracker
Link to comment
Share on other sites

Es paskatijos topikus , man nesanaca nomainit standarti , tapec ari uzrakstiju , jo nebija citu iespeju

Vienigaistopiks koatradu sitas... un vinš nelīdz.

Ja esat tik gudri.iemetiet linkus uz topikiem.

Bender , pirks rakstit es pameikleju foruma un neatradu , tapēc ari uzrakstiju.

 

ari netta atrastais risinajums -> -nofbo nstradā

 

Dzirdēju ka drīz bus jauns updeits un izlabos visu.

 

lab varat TC. ja neviens nevar palidzet a tikai teikt ka citos "mistiskos" topikos kautkas ir kuru vispar nav.

Link to comment
Share on other sites

Pēc updeita cs atrodas Common/Half-Life mapē , tātad aizej uz veco mapi \steamapps\username\counter-strike un nokopē. Un tad vienkārši uzliec pa virsu updeitotajam cs'am.

Jā būtu gribējuši ieskatu vēsturē - tad paraudzītos kosmosā..

 

TC informācijas forumā ir gana, lai dara!

Link to comment
Share on other sites

Man precīzi tā pat bija :

 

Man tikai nebija pus labais sāns , un tgd vispār vairs nevaru ieiet jo parak liels pings. No visiem šiem update man ir tik liels pings ka pat nevelos ar steam speelet .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×