Jump to content
Enģelis

Bezmaksas Steam Spēles

Recommended Posts

Nezinu vai šis strādā, bet atradu baigi ( iespējams labu veidu ) kā dabūt bezmaksas spēles...

 

Informācija: Links ir Referālis ( Tas nozīmē, ka man ieskaitīsies 1 punkts, ja uzspiedīsi

Ieguvusm: Atstājiet arī savus referāļu linkus tepat apakšā! ( bez reģistrācijas )

 

Visi, kas uzspiedīs uz manis ievietojiet savus linkus ( palīdzēsim viens otram

 

Lūdzu arī pārējie ievietojiet savus referāļus un palīdzat citiem..

 

 

Tikko notestēju un var veidot apmaiņu starp abiem.. Piem man atsūtīja, viņam pieskaitījās punks, un kad viņš uzspieda man arī pieskaitījās punkts ( Skatās pēc IP adresēm )

 

Brīdinājums: Nezinu vai šeit tiešām var kko dabūt, bet notestēt varam

Pamēģināsim...

 

ATCERIES, NAV VAJADZĪGA EWĢISTRĀCIJA! Vnk iekopē savu linku postā un gaidi atbalstu no pārējiem!

 

Lūdzu par šo nedot wp, jo šis ir savādāka veida referālis, nekā citi!

 

Notestējam saiti! ;)

 

http://getfreesteamgamesnow.com/index.php?id=107470

Link to comment
Share on other sites

vari meklēt cik vien gribi šos, bet tici man - neviens par kaut kadiem clickiem tev nedos skyrim...

 

pārāk naivs esi

Tu neredzēji, ka rakstīju "Test"?

Nejau viss vienmēr ir Fake, tāpāt kā nejau visi čigāni ir slikti. Vienkārši steriotipi tādi.. Iespējams, ka kādam tiešām šāds saits ir, kur tiešām kko var dabūt... Kāpēc gan ne?

Link to comment
Share on other sites

Tu neredzēji, ka rakstīju "Test"?

Nejau viss vienmēr ir Fake, tāpāt kā nejau visi čigāni ir slikti. Vienkārši steriotipi tādi.. Iespējams, ka kādam tiešām šāds saits ir, kur tiešām kko var dabūt... Kāpēc gan ne?

ņem ... proxy.org un ej savā linkā un testē līdz nelabumam. un atkārtošos - VISI šie saiti ir fake

Link to comment
Share on other sites

Šitie referāļi vissi kā viens ir fake ;) Lieka laika izmešana, vienā referali sakraju punktus un tapat neko nevareja dabut so pohuj.

 

You don't say? :udontsay: Ko tikko kādi 5 posti bija par to fake.. loh. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×