Jump to content
goodfather

Lūdzu palīdzēt.

Recommended Posts

Sveiki, griežos pie jums lai lūgtu jūsu palīdzību, jo es nezinu :(

Kr4 lieta tāda, doma braukt uz Vāciju strādāt, un man ir jāzin ko var un ko nevar ņemt līdzi gan rokas bagāžā, gan lielajā čemodāna :) Piemēram, kā ir ar medikamentiem.. atļauto svaru es zinu,

vnk nezinu, k ovar un ko nevar ņemt līdzi :( piemēram lietas, priekšmetus, kas atļauts, un kas nav

atļauts ņemt līdzi lidmašīnā....

Cerams uz palīdzību, tie kas neko nezin lūdzu neko neraksta, lai nav bezjēdzīgs čats.

Link to comment
Share on other sites

uzreiz pasaku, ka rokas bagāžā neņem līdzi nekādas butilkas utt, atņems - izlies, un pēctam vari nopirkt tikai taxfree zonā, kur minītis maksā 1.50ls 0.5 pudele. xD lielajā čemodānā liec ko gribi, protams, tikai ne narkotikas un kko tādu. medikamentus, alkohola pudeles var. tik neatceros cik L var ņemt līdzi. :< rokas bagāžā vari ņemt laptopu, kko uzkožamu, kad lidomašīnā sēdi, lai ausis nekrīt ciet. :D hz, es paņēmu rokas bagāžā to, kas nelīda čemodānā - kkādas botes lkm, šokolādes un vēl kkas bija. :>

 

 

ā, un uz vāciju nebrauc ar iesācēja valodas prasmēm, lai arī viņi atbalsta angļu valodu, patīkamāk viņiem ir vāciski sarunāties.

Link to comment
Share on other sites

uzreiz pasaku, ka rokas bagāžā neņem līdzi nekādas butilkas utt, atņems - izlies, un pēctam vari nopirkt tikai taxfree zonā, kur minītis maksā 1.50ls 0.5 pudele. xD lielajā čemodānā liec ko gribi, protams, tikai ne narkotikas un kko tādu. medikamentus, alkohola pudeles var. tik neatceros cik L var ņemt līdzi. :< rokas bagāžā vari ņemt laptopu, kko uzkožamu, kad lidomašīnā sēdi, lai ausis nekrīt ciet. :D hz, es paņēmu rokas bagāžā to, kas nelīda čemodānā - kkādas botes lkm, šokolādes un vēl kkas bija. :>

 

 

ā, un uz vāciju nebrauc ar iesācēja valodas prasmēm, lai arī viņi atbalsta angļu valodu, patīkamāk viņiem ir vāciski sarunāties.

 

Nu to jau es gandriz pats visu zinu, vnk man interese, piemēram par zālēm.... :(

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi dahuja cikas - tad saliec kada kaste atseviski un ietin fillija - viss bus 4otka.

Un nekadus skidrumus!

Parejais poh.

 

Bļe jūs lasīt mākat? Man nepiss cīgas, man par zālēm ir jautājums!!!!

Link to comment
Share on other sites

Medikamentus vari lielajā ņemt, tik tādas mazas lietas kā smēres, vai ko tādu kas varētu iznākt ārā, vai izlieties, izspiesties, paņem iepako, vai kādā dvielītī ietin, apģērbā lai viss neizšļakstās. Man personīgi zobu pasta bija pa visu somu izlijusi un skats bija smieklīgs, no pieredzes saku. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×