Jump to content
Rels*

Rels*fuk ebU. Banned @ DR

Recommended Posts

1. [AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by Admin: SVEETAIS TEEVS

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Reason: 'runa_gag_laika'

[AMXBANS] Duration: '2 hours'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:27199914'

[AMXBANS] Your IP: '94.173.143.110'

[AMXBANS] =================================================

 

2. Pirmaam kaartam, tas admins ir pilnigi ****** un *****, bet tas taa! Sakas jauna mape, lekaju LJ, kura NAV LJ BUG, tapec ka viss iet pec standarda 250maxspeed, nevis kaa citas mapes tevi megina grust nost no kaatiem, jo tu esi afk.. Taalak, es rakstu "nafig" "par ko" u.t.t.. tad vins man to noteikumu izmet ara par to LJ bug taisishanu, es vinam paskaidroju, ka shini mape, NAV. Protams seko Gags, tad es turpinu admin chata, par savu briivibu ciinities, un pec taa sekoja bans..

3. deathrun_evolution 02.01.2013 22:57, bans uzlikts 22:58.

4. Steam...

5. http://identy.lv/bans/index/37880

 

Da labi vispar par shito, ja "mazak par 1 dienas bans, tad nerakstit" sviests galigakais, delj vienas 0 man te jasezh un jagaida 2h?

Link to comment
Share on other sites

*DEAD* Rels* fuk ebU. : bla tu sivena tevs, nah slay

 

nenobanoju tevi deļ lj bug`a, biš savaldities vajag! ;)

 

17. Aizliegts apzināts LJ Bug ( LJ Stats up )

Adminiem aizliegts banot par šo pārkāpumu! Lai cīnītos pret pārkāpējiem - lietojiet tikai un vienīgi slay komandu pēc 4. apzinātā LJ buga!

 

http://identy.lv/forum/index.php?/topic/7967-deathrun-servera-noteikumi/

Link to comment
Share on other sites

Tu lasit neproti? Izlasi velreiz ko es rakstiju un tad parlabo savu stulbumu!

Sivena tevs, bija tieshi peec slay, un tu turpinaji par LJ bug, tad ko tu te tagad maini teemu, izstijas ka tev taa niks rakstits, bet nu pectam izlasiju kartigi :D liela atskiriba tapat nav!

Link to comment
Share on other sites

Pateicu kapec tiki nobanots, atslabsti un gaidi kad kāds no batjkām izskatis tavu sudzibiņu :*

 

 

edit: es tev velreiz saku ka bans nebija par lj bugu! nebutu sacis sprēgāt lēkātu laimigs...

 

 

edit2: man žēl tevis :( kā kartupeļi lasās? vai zemenes?

Edited by AnGeLo
// Edit dēļ wp, atradis kur pačatot // AnGeLo
Link to comment
Share on other sites

Bljaa kaa lai sitai skaabenei iestasta, ka tur NEBIJA LJ BUG!!! Taka ar 2 gadigu bernu.......

 

---------------------------------

Kr4 verat ciet, sitas aksts ir vienkarsi unikaalaa gudribas liimeni...

edit nr 2: :jerk: noslauki shmeku no lupam, skatos ka dzekam skauzh, ka kads vairak pelna par vinu, bucho manu pakalju! :dlidejs:

Edited by AnGeLo
// Jau iepriekš pažēloju par lieku postu un wp neliku, pēc edit wp // AnGeLo
Link to comment
Share on other sites

Skatos! Un nav ko skatīties. Man vajag Demo failu, jo nezinu kāpēc, bet man HLTV uzrāda error, ka tas nav demo fails.

 

 

EDIT: PM iesūtītais Demo http://failiem.lv/u/axoyapb

 

 

Paskatījos Demo. Domāju, ka nekas ārkārtēji smags tur nebija.

 

Paskaidroju noteikumu 17. punktu! Nedrīkst apzināti lēkāt LJ tāpēc tevi slay. Ja tu tikai pēctam kārtīgi izlasīji Svētā-Tēva niku, tad varēji vismaz atvainoties caur adminčatu un pateikt ka kļūdījies!

 

Kur kļūdījās admins. Saprotu, ka biji aizvainots, par abuse, tāpēc tas traucēja tev sniegt konstruktīvu atbildi, par to, ka spelētājs pārkāpj noteikumus. Šoreiz piemiegsim acis!

 

P.S. Žēl, ka Jūs vēl te nepratāt savaldīties :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×