Jump to content
Galva

Jb@Lv*Musina[Fk]

Recommended Posts

1) niks - Lv*Musina

2) 89.100.87.48

3) sorry ar demo kkadas problemas nevaru ielikt... man ir vinsh... varetu caur skype adminam aizsutit!! atri aizsutisies jo es vinu saisinaju..

4) demo iss ap 40 sek un viss ko vajag ir iekshaa...

5) fk

6) bija fk... vis ok... lv musina bijis izgajis zrusku no gunrooma tapec es centijos vinu nodurt pieskreju pie vina no muguras un ieduru... tad aitri aizskreju aiz klavushkas muguras.. lv musina apgriezas apkart un noshava klavushku.... pec tam vinsh saka ka tas nebija fk ka vinsh vinam iedura... visi visu redzeja visi redzeja ka bija fk.. bet nee vinsh staveja pie savas situacijas ka fk nebija.. binsh vareja sevi killot bet ne...

 

7) jb

 

es zinu ka parkapums nau pret mani bet domaju ka daru pareizi jo vinsh jau kuro reizi parkapj noteikumus to slayo neparko to vel kko... vinam ir jabut soditam..

 

[6) bija fk... vis ok... l] nepareizi uzrakstiju........ bija fd!!!

Link to comment
Share on other sites

nesakot shauju bara ir atljauts nejaushi nogalit vienu ieslodziito. es grizos pec duriena un man likaAS KA TAS BIJA VINJS un lode ielidoja galva. kad fd bija beigusies peec 10sekundeem+/- es uzraxtiiju kill konsole. tapec es nezinu kapec vispar tu atvilkies ! pa to vai vareeju sho noshaut nebiju drosh tapec sewi nebanoju bet gan tikai maigi nogalinaaju ! :D slay bez reason ? biezi ? :O nu diivaini bet sudzibas es galiigi nemanu ! sewi es nokiloju bik veelaak jo peec liecinieku teikta tas nebija klaavas kas duura ! un kada sakara tu te smirdi es nezinu. jo klaavs teica vai kill vai izdi ! :D un es izvelejos izdi un kill ! :D

Edited by Musina
Link to comment
Share on other sites

Amm. Tīri tehniski būtu frīkils, pat ja mani nošāvi "kā vienu frīkilu".., jo - nebiju tavā redzes lokā - ja jau neredzēji kurš iedūra. ^_^ Also, bans ir lieks, jo tika izvēlēts izdi un ar impi pa seju! :Klavs:

 

TC :fuckyea:

Link to comment
Share on other sites

Amm. Tīri tehniski būtu frīkils, pat ja mani nošāvi "kā vienu frīkilu".., jo - nebiju tavā redzes lokā - ja jau neredzēji kurš iedūra. ^_^ Also, bans ir lieks, jo tika izvēlēts izdi un ar impi pa seju! :Klavs:

 

TC :fuckyea:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×