Jump to content
Aigarovich

Kautkas Ar Sound Notika!

Recommended Posts

Sveiki. Man te problēmiņa ar skaņu.

 

Mēģināšu izskaidrot lai saprastu, kad spēlēju dd2 ID serverī tad es gandrīz vispār nedzirdu savu šaušanu, bet pārējo dzirdu un ir vēl visādi knifiņi ar sound, bet pat nezinu kādi, baigi jocīgi. Bet kad ieeju citā serverī tad viss ir kārtībā. Ceru, ka izpalīdzēsiet. :)

Link to comment
Share on other sites

Mēģināju, visu pamēģināju, bet nekā! :(

nu tad izstāsti mums, kas ir tas "viss" ko tu izdarīji, lai atvieglotu mums darbu un nebūtu jāraksta nekas tāds, ko esi jau izdarījis!

Link to comment
Share on other sites

nu tad izstāsti mums, kas ir tas "viss" ko tu izdarīji, lai atvieglotu mums darbu un nebūtu jāraksta nekas tāds, ko esi jau izdarījis!

 

Restartēju datoru, raustīju austiņu vadu tad vēl citas austiņas pievienoju, iekšā cs mēģināju kautko darīt, bet kā nav tā nav nekā. Kādi vēl priekšlikumi?

Link to comment
Share on other sites

Restartēju datoru, raustīju austiņu vadu tad vēl citas austiņas pievienoju, iekšā cs mēģināju kautko darīt, bet kā nav tā nav nekā. Kādi vēl priekšlikumi?

Skaņas draiveris kāds tev?

Link to comment
Share on other sites

Mans risinājms būtu tāds, ka Tev ID serverī iz jauzgriež skaļāka skaņa un viss bus OK.

 

 

nu baigais asprātis..

Pasaki kādi tev draiveri.. Man bija tāda kā 3d skaņa, es audio settingos izķeksēju visus tos sūdus ieslēdzu cs no jauna un viss čotka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×