Jump to content
psai

Dr Map

Recommended Posts

Ilgi domāju, taisīt vai netaisīt, bet tomēr izdomāju uztaisīt, moš kkāds kko normālu un reālu ieteiks.

Lūdzams hujņu nerakstīt.

 

Karoč, tātad doma man ir taisīt DR mapi, bet kautko interesantu un neregulāru, te nu ir manas mazās idejas, un neliels ieskats spawnā.

Tie ir mani pieraksti uz ātro, takā nekādu pārpratumu nstuff. :DD

 

 

Mapes Stils - Kapsēta

 

SPAWNS:

 

Kapi, kapakmeņi, salausti dēļi, dūmi, veci koki, aplausti zari, līķis (neaprakts) un mazi vārtiņi pa kuriem var iziet ārā.

Kautkur paslēpta HE

 

BIK ARPUS SPAWNA:

 

Koki, dūmi, pakārts resnis, pamest kaķēns kkur vazājas pimpis vecais.. Veca pamesta māja, vienā istabā raustas gaisma, un kkas tur iekšā vēl nezinu, kas.

Jāuzrāpjas pa māju augšā (balkoni, kāpnes, notekcauruļu trubas, n stuff)

 

JAU TALAK:

 

Uz mājas jumta pa caurumu jānolien pazēmē, baisa vieta, kā vecas raktuves, pilnas ar slazdiem.

 

 

 

 

Sakat, ko pielikt, ko atņemt, vai arī jaunas idejas, droši visu, ko vien sirds kāro, bet protams, atceraties arī cs likumus, kas tur ir reāls un, kas tur nav.

 

Ceru uz idejām. /psai/

Link to comment
Share on other sites

Iesaku uztaisīt kkādas izklaides teroram. Piem tos pašus LJ. Un mby ja pārlēc lj tad var dabūt deagle vai usp ar `1 aptveri :>

 

Un būtu vsp zbis, ja būtu LJ stati, bet nu tā jau cita tēma.

Link to comment
Share on other sites

Neregulāru?

 

Esmu visādas mapes spēlējis, bet tādās, kurās satiekas dzīve un nāve neesmu.

 

Domāju, ka pēcnāves dzīvē ne viss ir tā šeit un vajadzētu izveidot tādus kā līmeņus pazemē.

 

 

Piemēram ieeja caur atvērtu zārku ( tādā kā teleprtā ar ghost efectu, kā deathrun_skills2 mapē ( Pēc bhop un surf ) ar tādu kā vienas bildes atkārtošanos. [ Ceru, ka saprati ]

 

Sadali pazemi pa līmeņiem, kur katrs no līmeņiem ir ar savu aspektu un citā dimensijā:

1. Gravitācijas mape ( Bet ne tā kā @ strafe, kad grav ir 0 )

2. Apgriezto vietu, kur viss ir kājām gaisā un šķēršļi nāk no augšas uz leju ( Normāl skatā, no apakšas uz augšu )

3. Ātruma istabu, kur viss notiek daudz ātrāk

 

 

Pašās beigās varētu uztaisīt tādu kā pārbaudījumu starp paradīzi un elli.

 

Piemēram kā deathrun_death, ja neizpildi HJ, Bhop vai KZ, tad iekrīti pie velna ( .mdl ) kustīgs, bet ja izpildi, nonāc uz baltām trepēm, kuras ved augšup un tev ir jāizpilda vēl viens pēdējais pārbaudījums - jānogalina Velns ( T ), kurš ir nobloķējis paradīzes vārtus ( varētute ar kādu .mdl pielikt, ar fake velnēniem )

 

 

 

 

Ceru, ka kāda ideja noderēs

 

Ieliec mapē stāstījumu/veltījumu, nevis vnk pliki iziet mapi :)

 

 

 

Man tāda dikt patiktu

 

 

 

 

Dieva dēļ tikai nedariši šito

Vari iemest kā jau ir dažās mapēs ka zibens uzsper un uzreiz uz kādu sekundi gaišs paliek! Vai arī kādu special sound pielikt, mape izklausās ļoti laba un ieintriģējošs raksts!

 

Daudziem tas izraisa PC lagzz, kā piemēram man :D

Link to comment
Share on other sites

Viss ir itkā izpildāms, nesapratu tik par to vienas bildes atkārtošanos, un par to pāatrināto istabu arī nav nekādu ideju, ja nu vienīgi, uzlikt, ka tur spēeds lielāks, bet ar t būs čakars un būtu daudzi bugi, jo nav tādas opcijas, ka vnk pāatrina.

Bet ideja super. ;)

 

Vienīgais, tās idejas tādas patukšas (tādā ziņā, ka jā piem apgrieztā istaba, bet slazdi, vai dizains, nekā tāda, nav un tāpēc diezgan grūti būs izdomāt un aizņems vairāk laika, tākā man derētu arī tāda palīdzība.)

 

Tākā izdomajat kādus interesantus slazdus un metat tik iekšā, jepkādas idejas, vienalga kautko izdomāt varēs.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir itkā izpildāms, nesapratu tik par to vienas bildes atkārtošanos, un par to pāatrināto istabu arī nav nekādu ideju, ja nu vienīgi, uzlikt, ka tur spēeds lielāks, bet ar t būs čakars un būtu daudzi bugi, jo nav tādas opcijas, ka vnk pāatrina.

Bet ideja super. ;)

 

Vienīgais, tās idejas tādas patukšas (tādā ziņā, ka jā piem apgrieztā istaba, bet slazdi, vai dizains, nekā tāda, nav un tāpēc diezgan grūti būs izdomāt un aizņems vairāk laika, tākā man derētu arī tāda palīdzība.)

 

Tākā izdomajat kādus interesantus slazdus un metat tik iekšā, jepkādas idejas, vienalga kautko izdomāt varēs.

 

Sapratīsi, ja ir webcam

Link to comment
Share on other sites

Es tikai šīs mapes dēļ dabūšu citu pc un nokačāšu cs, lai varu spēlēt :D

Bet netaisi pārak daudz teleportus uz citām istabam, tas ir baigais stress, terrori viegli pazūd un nav tas interesanti :<

Gaidu mapi :3

Link to comment
Share on other sites

Varētu kaut kur iemest saplaisājušus identy nosaukuma burtus. :yey: vai arī kā lamatas kad krīt vai no zemes iznirst...

 

...you know.

 

 

Man bija ideja, ka stāv 2koki gar malām un piekārts tāds saplaisājis identy uzraksts kurš šupojas, un tur tālāk ar atjautību vajag kko atminēt. ;P tik netiekšu ko paggaidām. nu labi pateikšu, tip uz kapiem ir rakstīts alfabēts, līdzīgi kā vienā mapē tikai tā ideja ir tizla, nu karoč jā, alfabēts un tad jāizlec ir pareizais vaārds lai nenomirtu ;)

un ja uzlec uz nepareizā kapa iekrīt zemē un tur zombiks nodur :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Ghost effect

 

Paņem video failu, kur tu pacel roku ( savilktu dūrē ) un izstiep vidējo pirkstu ( ar nagu pret kameru )

Atver šo video failu kādā video editēšanas programmā

nokopē šo video 3 reizes un uzliec vienu otram pāri

otro video pabīdi par 10 sekundes simtdaļām uz priekšu ( sākot no 00:00 )

trešo video pabīdi par 20 sekunžu simtdaļām uz priekšu ( sākot no 00:00 )

Samaini visiem caurredzamību/transparency 33,333333333333%

Palaid video

 

 

Tu redzēsi, ka visi video strādās sekventi un cits no cita būs ar 10 sekunžu nobīdi uz vienas laika līnijas.

 

To savādāk arī varētu nosaukt, par dubultošanos :)

 

Vai pavisam vienkāršāk - ieej deathrun_skills2 mapē un izej 1st stage un 2nd stage būs tādi kā portāli durvju vietā

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Iesaku baigi nepārspīlēt ar visādiem efektiem! Var gadīties arī tā, ka kādam nepavilks to visu un nespēs apstrādāt, kā rezultātā mape lagos. Ja arī taisi efektus, tad izmanto manu metodi, izveidojot vairākas istabas, kuras atdali ar Hint tekstūru, lai spēlētājam mapē, lieki otra istaba netiktu apstrādāta.

Link to comment
Share on other sites

Ghost effect

 

Paņem video failu, kur tu pacel roku ( savilktu dūrē ) un izstiep vidējo pirkstu ( ar nagu pret kameru )

Atver šo video failu kādā video editēšanas programmā

nokopē šo video 3 reizes un uzliec vienu otram pāri

otro video pabīdi par 10 sekundes simtdaļām uz priekšu ( sākot no 00:00 )

trešo video pabīdi par 20 sekunžu simtdaļām uz priekšu ( sākot no 00:00 )

Samaini visiem caurredzamību/transparency 33,333333333333%

Palaid video

 

 

Tu redzēsi, ka visi video strādās sekventi un cits no cita būs ar 10 sekunžu nobīdi uz vienas laika līnijas.

 

To savādāk arī varētu nosaukt, par dubultošanos :)

 

Vai pavisam vienkāršāk - ieej deathrun_skills2 mapē un izej 1st stage un 2nd stage būs tādi kā portāli durvju vietā

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Iesaku baigi nepārspīlēt ar visādiem efektiem! Var gadīties arī tā, ka kādam nepavilks to visu un nespēs apstrādāt, kā rezultātā mape lagos. Ja arī taisi efektus, tad izmanto manu metodi, izveidojot vairākas istabas, kuras atdali ar Hint tekstūru, lai spēlētājam mapē, lieki otra istaba netiktu apstrādāta.

 

 

hmm tip -

 

 

 

Zinu, ko dara hint tekstūras, nekad nelieku beigi daudz effektus, un diezvai lāgos, ja nu vienīgi būs daaafiiigaaa cilvēku,.

Link to comment
Share on other sites

Man piemeram patik lamatas ka mape deathrun_orgy.

Tipa visi doma ka piespiedis no augsas , bet isteniba plaksnes leja kritis nost , piemeram durvis uz saniem atversies , bet vinas saspiez.

Link to comment
Share on other sites

Man piemeram patik lamatas ka mape deathrun_orgy.

Tipa visi doma ka piespiedis no augsas , bet isteniba plaksnes leja kritis nost , piemeram durvis uz saniem atversies , bet vinas saspiez.

 

sk,sk, jāa laba domā, kā appist cilvēkus. ;D

 

Kur jau administrātōru norāvi? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×