Jump to content
Dev1L

Ieteikums Dr.

Recommended Posts

Šo topiku es rakstu tikai ar vienu iemeslu, lai izņem ārā karti: "deathrun_extreme", varu galvu, ka vismaz 70% spēlētājiem šī karte ir apnikusi un praktiski pamet serveri līdz ar šīs kartes maiņu. [Esmu viens no tiem cilvēkiem].

Takā lūgums Deathrun servera atbildīgajiem kā arī spēlētājiem izskatīt šo, un izņemt vai atstāt šo karti serverī.

 

Ar cieņu, Mārtiņš.

Link to comment
Share on other sites

NATO - Ar rtv vien tik ātri nepalīdzēsi, pirmkārt: Jāgaida tās 2~3 minūtes līdz "rtv" pieejamībai. Otrkārt: Nevar uzreiz tik ātri dabūt tās balsi, lai mainītu karti takā tas ievelkas līdz tām pašām 15~20 minūtēm.

Got_Weed, jā drīksti rakstīts - Ne visi ņem šo karti, lielāka daļa ir tie "mazie" spēlētāji, kam visdrīzāk liekas šī karte viegla un viņiem ir iespēja viņu iziet.. Es nesaku, ka vajag arī kaut kādas "uber" grūtas kartes ņemt, bet nu šī karte ir apnicīga, un tu ganjau vari man piekrist.

Edited by Dev1L
Link to comment
Share on other sites

Rec?? Tu vienreiz mēnesī ieej serverī :facepalm:

 

Iztiksim bez strīdiem.

Paskatīsimies ko vel teiks citi un DR administrācija.

Edited by Dev1L
Link to comment
Share on other sites

REC taapat ir jb ar xmf

ko???!? xmf ir viena no labākajām un visvairāk spēlētākajām mapēm, drizāk derētu izņemt kautkādu jail_crime kurā daudziem samazinās fps un kurā nav ko darīt, par deathrun neko neteikšu, jo tur nespēlēju, bet jā ir dažas mapes kuras derētu izņemt no identy serveriem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×