Jump to content
Ryan Sykes

Sūdzība [JB] fantom's

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) - <3Fantoms ... Izraksta no bana nav jo bans bija no vakardienas. Screen nebiju uzņēmis.. Reason: abuse - 16h

2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - ģimenes aizskaršana un manis aizskaršana... Tas tikai pierāda Fantoma admina līmeni - 0! Demo visu parādīs ... neko diži neizteikšos. Pats arī esmu izteicis viņa pusē nejaukus vārdus, bet tas tikai dēļ sevis un ģimenes aizstāvības! Pats esmu izcietis savu sodu..

3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" - Viss redzams šai abos demo: http://failiem.lv/u/rrohdqg

4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - labi nezinu, bet tas ir noticis visa demo laikā

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) - 48p

Link to comment
Share on other sites

Viss sākās ar šo.

*DEAD* soad.PBZR * Ryan Sykes : kroplis patrauceeji man

 

Čatā sarakstijos pats ar sevi bet tu man atbildēji ar rupjiem vārdiem,jeb katrā teikumā tika izmantots pret mani vārdi ''kroplis'',''lohs'',''nomirsti'',''bomzis''

Nekur nebija teikts Ronalda vai Ryana un nodoma arī nebija,sekunžu sakritība.

 

 

 

 

 

atdzīstos vienā momentā. Ryans uzrakstija,tu bomzis,es viņam atbildēju tu pats bomzis.

Link to comment
Share on other sites

Ha, a kā tad tie vārdi " Emo, es tevi piekaušu mītā", "Kroplis? tavs dēls!" ?

 

lūdzu parādi kur es rakstiju kroplis.

vienīgais ko es uzrakstiju rupju, ''bomzis esi pats'' vai kautkā tā.

gl.

Kā arī tu next mapē mani saukāji par kropli utt,lai nomirstu,un tad es tev pateicu peac un tas nebija domāts tā,bet tāpat tas turpinājas,es tevi nogaggoju,bet tu man draudēji vēljoprojām,un tad es tevi izbanoju.

http://www.failiem.lv/u/ovutlau

 

 

Un vispār tev tāds jautājums pirms tu pateici kroplis un bomzis,tev vispār sirdsapziņa ir? Kā tu vari tā saukt cilvēku ja tu neesi viņu redzējis.?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×