Jump to content
Spriditis

Jb -*lfk*_*resers-*

Recommended Posts

Pārkāpēja niks- Jb -*lfk*_*resers-*

 

Pārkāpēja IP ar skrīnu vai linku- 109.110.18.131

 

Demo, kurā notiek pārkāpums (IDenty_serveris_DEMO.dem)- http://failiem.lv/u/oalbjcy

 

 

Aptuvenais laiks iekš demo, kur redzams pārkāpums- Video beigas :)

 

Pārkāpums- Ungag

 

Papildus informācija- Es nogagoju kaivu par to kad catā lamājās. Kā jau mēs visi labi atceramies vakardienu, tad mēs zinām ka pa vārdu lox liek gag. Bet redzi resers atļaujas ungagot spēlētāju kuram ir jaizcieš sods...

 

Serveris kurā tas notika- jb,

 

Ar cieņu Sprīdītis*

Link to comment
Share on other sites

Sprīdit, tu sāc apnikt. Zem Kaivas biju es, Kiča. Pirms tam tevi nošāva Runcītis un tu mikrafonā pateici lohs pidars vai smth like that. Tu bez IEMESLA izkiko viņu arā, un tad Kaspars izkiko tevi. Visi serverī saka ka tu esi apriebies, un vāks parakstus lai atņemtu tev acc. Tu atnāc atpakaļ, Mjau mani paņem fk, es peteicu ''lox'', un saki ka man būtu Tev jāpateicas par to, ka nenobanoji 6 h, kaut gan tev nemaz nav flaga lai banotu. Viņš ungago, ok, mazliet varbūt tas nebija pareizi, bet tu padomā par to, cik godīgs tu esi pats pret sevi, jo tu arī lamājies, bet tev tas aiziet gar ausīm. Mēs redzam cik ''labs'' admins tu esi, tikai nevienam nav respekta pret tevi, piedod, patiesība.

 

Cik ilgi tu šādi uzvedīsies? Atkārtoju vēlreiz un atkārtošu vēl 10 reizes= Tā, tu neiegūsi respektu no citiem, sūdzoties par sīkumiem. Lielākā daļa ID man liekas, jau tevi ienīst, tikai dēļ tā, ka mēģini izpatikt vadībai.

 

Kas attiecas uz to, varbūt arī resers izdarīja mazliet nepareizi, bet, kāpēc tad tu nenogagoji pats sevi? :[

 

Tagad liksim sūdzības par nieka gagiem.:D :D

Link to comment
Share on other sites

un tgd visi sāksim likt gagu par vienu vārdu lox un pus serveris sēdēs ar gagu (gudri gan...)

 

blad tu tiešām esi debīls cilvēks...

 

tu arī bļauj par fk un ka liksi sūdzību tad kad tevi nošāva ar awp, KAUT GAN ct brīdināja ka šaus barā un tev aiz muguras bija Ts, kuram bija weps. Nebūtu es kko pateicis, tu būtu uzrakstījis sūdzību....

 

un tai pašā laikā es uzrakastu loh, man pat neko nesaki...

 

DA TI PROSTA DURAK...

liekat to wp man, man ta4 pohuj, tpt pēc laika dzēšas man no tā ne silts ne auksts

nākamais bazils tikai ar zemāku IQ līmeni...

 

 

P.S. nemaz neatbildi uz manu postu

Link to comment
Share on other sites

Paldies.Reser uz 2 dienām atbrīvots no gag flaga!Aizrādījums arī par viņa paša izteicieniem.

 

P.S.Ja kaspars uzskatītu par vajadzību gagot spriditi,tad tas notiktu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×