Jump to content
Ziemelmeita

Jauna Mape @ Surf

Recommended Posts

Kādu laiku jau domāju, ka identy surfā vajag jaunas mapes, tās ir tikai manas domas.

 

Lūk mape kuru es domāju, ka varētu ielikt - http://gamebanana.com/maps/143080

Surfot diži tur nav kur, bet nu salīdzinoši piemēram ar ice_day2 mapi, šajā ir normāls jails...

Un manuprāt diezgan interesanta mape.

 

Vēl ir viena mape, kas man patīk, bet daudziem pret viņu ir pretenzijas, drošvien dēļ jaila - http://gamebanana.com/cscz/maps/22497

Edited by Ziemelmeita
Link to comment
Share on other sites

par Greenu ID surfa vari aizmirst, es nevēlos lai 40% serveris greena tiktu banots par camposhanu, jo tā ir reāla camperu mape

 

to surf_style2_new rītā izmēģināšu @ new game :)

 

tikmēr varat par to style2 mapi izteikties :)

Link to comment
Share on other sites

par Greenu ID surfa vari aizmirst, es nevēlos lai 40% serveris greena tiktu banots par camposhanu, jo tā ir reāla camperu mape

 

to surf_style2_new rītā izmēģināšu @ new game :)

 

tikmēr varat par to style2 mapi izteikties :)

ĀĀ pag mič, kad kempo iron mapē tas nekas? :D

btw surf_style2_new vajag ! ;)

Link to comment
Share on other sites

kā jums var patikt surf_green? :@

 

reāli greena mapes loģika : nosuro pa ienu surfu, nosēdies, ieraugi pretinieku, nošauj viņu, pasurfo pa vēl vienu surfu, nosēdies, ieraugi un nošauj pretinieku...

 

Pub loģika: paej bišk uz priekšu, ieraugi pretinieku, nošauj, paej vēl uz priekšu, ieraugi un nošauj pretinieku...

 

see difference? :no: (latviski: redzi atšķirību? :no: )

 

 

tur ta4 ir 1 surfs... spawn ----> GR

 

90% raunda ir camp, tpt kā fāteris dd2 90% raunda pie T ar awp nocampo...

 

 

green ir varteikt pub mape ar surf elementiem...

 

 

 

 

ĀĀ pag mič, kad kempo iron mapē tas nekas? :D

 

 

1kārt salīdzināji mapes, greena ir reali 1 surfs, ta4u iron ir daudz vairāk surfi...

 

2kārt viņa stāv maplistā tikai tautas dēļ, ne manas patikšanas dēļ (tpt kā iceday)...

 

 

 

rasii ja domā minecraft_fabi tad nē, tā mape ir pārbāsta ar visādiem sūdiem... :<

 

 

EDIT:

 

 

par to style2...

 

man nepatīk tas ka nevar surfot bez apstājas visu laiku, tur gribot vai negribot ir jaapstājas ik pa īsam laikam, so domāju ka visu laiku bus diršanās par to ka campo, bet viņš tikai, spēlējot ar emku, apskatās, kas notiekas apkārt, jo viņam gribot negribot ir jaapskatājas

 

un arī par maziņu, nostājies t1 ar awp un varēsi redzēt visus, ja viņi nav kādā gr vai torni

 

Tāpēc neatbalstu :(

 

piemēram, ss2, sand, ss5, ss3 summer arī iceday un iron nav jaapstājas, protams, ja negrib to darīt :) nu labi ss3 summer un iceday ir jaapstāajs pie torņa, lai uzbrauktu augšā, bet tā ir vienīgā vieta (gr un mr room neskaitās, jo tur dabū wepus)

 

Padomāšu par insane mapi, jo kkas man serverī prasīja par to :)

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×