Jump to content
synteks.

Dd2 Synteks. Uzravas.

Recommended Posts

1. Pilnais izraksts no konsoles

* ADMIN : WaRan

| You are permanently banned!

| BANNED NICK : synteks.

| REASON : wh

| STEAMID : STEAM_0 : 0 : 213415351

| IP : 87.110.231.68

| BAN ID : 30587

| BAN DETAILS : identy.lv/?page=ban_details&bid

 

2. Paša paskaidrojums par situāciju

*Viss ir legāli , pagriez skaļak.

 

3. HLTV no šejienes!

*iemetu caur failiem hltv. patiniet tik uz priekshu jo sakumā nesmu.

http://failiem.lv/u/rnxlkcs

 

 

4. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem"

Nezinu kapēc , bet neviena dem faila uz mana pc nav... taču hltv viss ir redzams.

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p)

48.p

 

6. Links uz Tavu banu (atrodams šeit)

http://identy.lv/bans/index/30587

7. Ja tev ir uzņemti skrīni, kad Tu spēlē cs, tad vienkārši uploado tos caur failiem.lv un iemet iekšā savā sūdzībā. Visiem skrīniem ir jābūt samestiem rar mapītē, tas arī jums atvieglos dzīvi!- Screen itka nav paņemti.. Tādēl vajadzigs amx_screen.

Link to comment
Share on other sites

Es tomēr vēlētos redzēt tavu demo , jo tavs demo parādīs spēles gaitu , kā tu to redzi , HTVL ir noderīgs , bet pirmām kārtam vēlos noskatīties tavu demo , tā kā gaidu kamēr atradīsi savu demo !

Link to comment
Share on other sites

Es nevaru man nav tiesham... varu tev kaut skype iedot team wiever vai jebkadigi bet neviena servera neviena dem faila uz mana pc nav... Tiesham nezinu kas sis ir par gljuku! Bet hltv tak var atrod tik mani un uzliec chase cam un spec...

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos HTVL demo un es pat nemācēšu pateikt , ir momenti kuri man likās aizdomīgī , tāpēc labāk šoreiz viens pats nepieņemšu lēmumu un pagaidīsim otru BT , bet tā kā es zinu viņu tik ātri sagaidīt nevarēs , tad viss drīzāk tas būs ātrākais tikai rītdien ...

P.S Šoreiz paša problēmas tevi varētu arī iegāzt , tā kā nav tavs demo , tad nu es nevaru paļauties uz HTVL ... Jo ir diez gan liela atšķirība + Tev arī ir lagi spēlējot ...

Edited by DAVEKON
tak dirš kad nav // Dave
Link to comment
Share on other sites

Es nevaru man nav tiesham... varu tev kaut skype iedot team wiever vai jebkadigi bet neviena servera neviena dem faila uz mana pc nav... Tiesham nezinu kas sis ir par gljuku! Bet hltv tak var atrod tik mani un uzliec chase cam un spec...

Iebildīšu!

Ja viņš spēlē caur steam tad vinam saglabajas tikai pedejais demo.

ja ieiet velreiz taja paša serverī vecais dzēšas AUTOMĀTISKI.

Bet ja spelē caur parsto cs-nosteam. Tad visiem dēmo ir jābūt. :plush:

Edited by Artur B.
Ko tu te vispār murgo ? Šallē dilles un nelien kur vajaga. Mantāšķiet kad mēš paši labāk zinām kas un kā, vairāk par tevi. Or nākošreiz dabūsi Melno Papagaili sejā.
Link to comment
Share on other sites

Pāris aizdomīgi momenti ir no tavas puses.. Bet dēļ tavas lagošanas iekš HLTV , neko dižu saprast pēc situācijām nevar.

Došu unbanu , ar brīdinājumu. Ja nākošreiz nebūs savs personīgais demo, varēsi iet iegādāties SMS unabnu. Jo bez savas personīgā demo , vairs unbanu nedabūsi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×