Jump to content
Pauly

Sūdzība Dr Manjak

Recommended Posts

1. manjak;

 

+-[Access denied]--------------------------------------------------

| ADMIN: manjak

| BANNED NICK: Pauly

| REASON: admin_abuse+nedraudi man

| STEAMID: STEAM_ID_LAN

| IP: 46.109.103.78

+------------------------------------------------------

2. Ieeju serverī bik uzkapāt dr, serverī tikai spēlētājs Bu4ina un šis "adminiņš". Specoju šo manjaku, kad tas nokrīt, viņš uzraksta "Suka", nu labi.. Pēc tam es skrienu, uzrakstu lox, tāpat, bez iemesla un skatos ko viņš darīs... Čalis izkiko no servera! Nesaprotu puišeļa politiku, pats lamājas ar vārdiem suka, un citus nevis gagos par līdzīgiem vārdiem, bet pat uzdrīkstinās izkikot. Tad ieeju atpakaļ serverī, prasu kāpēc nebija gags, bet sperienprojekts, tas neko neatbildot uzliek banu. Protams, es brīdināju, ka iespējams rakstīšu sūdzību. Pieprasu izteikt brīdinājumu, lai tas vairāk neatkārtotos, ja atkārtosies, apgriezt acc.

3. http://failiem.lv/u/ftihmip

4. Demo sākums un beigas, jo reāli es atļāvos uzspēlēt minūtes 3.

5. 47p.

Link to comment
Share on other sites

nosauci par debilu un saki draudet ar acc atnemshanu....

Kur demo Tu kaut ko tādu redzi par Tevis apsaukšanu? un kāds sakars ar draudiem! Es Tevi brīdināju, ka iešu rakstīt sūdzību, Tev bails palika uzreiz? Draudi, līmenis...

EDIT: Man reāli ir vienalga par tām 2H, bet vēlos, lai 14gadīgam puikam (manuprāt, viņam bija 14) izsaka vismaz brīdinājumu vai ko Jūs tur liekat. Paši nesodāmi lamājās, citus par to soda, bezpriģels.

ĒDIT2: Paskatījos, puika uzlika 8stundas, nu tas ir bikiņ jau pār strīpu.

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Lieki nepostojam... Čatojat skype vai kur citur... Lieks posts un wp..

 

 

Manjak, edito savu postu un ieliec savu demo... Diemžēl ar steam nevaru 47p noskatīties :<

playdemo "demo nosaukums"

 

cerams, ka nebūs wp :sadtroll:

 

 

es māku skatīties demo un nelietoju playdemo,bet gan viewdemo

 

WP Nelikt, nezināju, ka viewdemo no playdemo atšķiras ar to, ka ar vienu 47p rāda, arotru ne. Paldies Bender // AnGeLo

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz piekritīšu Pauly. Par vnk vārdu lox, varēji uzlikt vnk gag un viss. Ja atkārtoti, tad sperienprojekts un tad jauban.

 

pauly unbanned, vari turpināt spēlēt.

 

 

Manjakam 1/3 wp, par neadekvātu ACC izmantošanu, Jušanos pārākam par parastu lietotāju un nepamatoti lielu bana ilgumu.

 

Neuzskatu, ka jautājums, kuru tev uzdeva ( Vai ielikt demo forumā? ), bija ārkārtīgie draudi. Šoreiz viņam bija pamatots iemesls todarīt.

 

Tēmu slēdzu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×