Jump to content
rasii

Par Jb Iesaku!

Recommended Posts

taatad 1. vaig sataisiiit to /lr ar granaataam lai abiem buuutu granaatas arii ct

2.vaig nonemt to ka kkur apm. raunda viduuu paraadaas "sodien ir briva diena"

3. cilveecini paaaaaaraak kraasaini (t) :/

IETEIKUMS!!! :hmmm:

pa cik lasiju par to curaasanu ka daudziem nepatiiik (bet man patiik) taapeec es atcereejos :rolleyes: ka kaaaaaaadreiz sen atpakalj bija taada lieta kaa doookie :shit: :clapx: (kipa kluci noliek jebkur, 2x raunda laikaa) taapeec vareetu to dookie ielikt. Jo tas tikai piesaistiiitu "klientus" jo humoristiska speele patiiik visiem :< . paldies par uzmaniiibu!!!

 

 

 

made bj: rasii

Link to comment
Share on other sites

Nu pa to brīvo dienu jā, nepatīk tas, kad apmēram raunda vidū, parāds kad shodien ir brīva diena, un tas kautkadi boti raud, kad raxtīts brīva diena, iet kautkur un ct viņus novāc un čīkst pa FK :/ Un pa to čurāšanu un kakāšanu, esmu dzirdējis tikai labas atsauksmes, tapēc atbalstu ielikšanai =)

Link to comment
Share on other sites

Nu pa to brīvo dienu jā, nepatīk tas, kad apmēram raunda vidū, parāds kad shodien ir brīva diena, un tas kautkadi boti raud, kad raxtīts brīva diena, iet kautkur un ct viņus novāc un čīkst pa FK :/ Un pa to čurāšanu un kakāšanu, esmu dzirdējis tikai labas atsauksmes, tapēc atbalstu ielikšanai =)

 

 

Nav briva diena kad paradas mes nesam vainigi kad vinju neviens nesataisa

Link to comment
Share on other sites

Dookie nē, kā jau upacka teica, ar to tikai varēja nobugot durvis, kas apgrūtināja vadīt dienas, piemēram, laimes dienu. Pret piss nebija nekas iebilstams, vienīgi to skaitu varētu uzlikt drusku mazāk, jo 6 bija par daudz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×