Jump to content
kazhixLV

"weekly Top5" Video Highlights

Recommended Posts

Bet protams demo jābūt obligāti no ID serveriem.

 

tavi demo netiks izskatīti, aizmirsti.

Edited by DAVEKON
lieki, +1wp // Dave
Link to comment
Share on other sites

Tu daudziem nepatic lkm :<

 

a kas tev sāp? Tev kāds kaut ko prasīja? Nelien, kur nevajag. Gan es, gan daži citi, gan pats TGK saprot un dziļi sirdī zin, kāpēc es to visu daru. Tikai ID viņs maldina. :))

Link to comment
Share on other sites

nu ar muuviimeikingu es varetu palidizeet, ir 1 gada pieredze ar sony vegasu, aftereffektiem u.t.t !

www.youtube.com/TheAmkeeTV <----- reku var apstities manus paris darbus ( sorry par spamu )

 

 

reku es varetu klipus taisit zem sii klipa prototipa ---->

mans parts sakas no 1:42 un lidz pasam galam !

Ar so muviku mes ( es ar kvinzo ) panemam pirmo vietu, un es laimeju steelseries kinzu v2 peli !

Edited by amkee
Link to comment
Share on other sites

nu ar muuviimeikingu es varetu palidizeet, ir 1 gada pieredze ar sony vegasu, aftereffektiem u.t.t !

www.youtube.com/TheAmkeeTV <----- reku var apstities manus paris darbus ( sorry par spamu )

 

 

reku es varetu klipus taisit zem sii klipa prototipa ----> http://www.youtube.com/watch?v=8KX4WdPCGgE

mans parts sakas no 1:42 un lidz pasam galam !

Ar so muviku mes ( es ar kvinzo ) panemam pirmo vietu, un es laimeju steelseries kinzu v2 peli !

 

NICEEEE !!!! Tad jau varam pa abiem uzbliest kautko tādu... man jua ir 2vi demo atsūtīti... go skype ?!

Link to comment
Share on other sites

NICEEEE !!!! Tad jau varam pa abiem uzbliest kautko tādu... man jua ir 2vi demo atsūtīti... go skype ?!

paradi kadu no saviem darbiem un tad tikai es varesu tev dot piekrishanu :)

Link to comment
Share on other sites

NICEEEE !!!! Tad jau varam pa abiem uzbliest kautko tādu... man jua ir 2vi demo atsūtīti... go skype ?!

Tur jau tava palīdzība nebūs vajadzīga :D

 

A nevar ieblendot kādu replay no maniem tf2 lobbijiem? :D

:facepalm: :DDD

Link to comment
Share on other sites

paradi kadu no saviem darbiem un tad tikai es varesu tev dot piekrishanu :)

 

hehehe... ok iztikšu bez iedomīgiem cilvēkiem !!!

Edited by DAVEKON
dp, +1wp // Dave
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×