Jump to content
Bikome

CTUNBAN [jb.identy.lv]Nošavu teroru.BiKoMee

Recommended Posts

                                                                   1.Pilnais bana info izraksts no konsoles - 


[CTBAN]---------- 


[CTBAN]Tu esi ct banots!


[CTBAN]Banoja:Soapy


[CTBAN]----------


                                                                         2. Paša paskaidrojums par situāciju -


 


 


 Tātad viss sākās ar to iegāju serveri nu nodomāju kapēc gan lai nejajetu [CT] es ieju pajet kadi 2,3 raundi un ceturtaja raunda paliek 1 terrors viņam bija jaizvelas duelis bet tā vietua viņš sāka man uzbrukt ar nazi nu es padomaju ka jašauj nost pieredze starp citu bija pirmo reizi tāpēc nezinaju ka tādos gadījumos ir jāskrien vienkārši prom bet tā vieta es izvilku dīgli un teroristu nošāvu, sākās jauns raunds un nepagaja 5,6 sekundes un es tiku banots mūžigi nezinu kāpec tā bija jādara ka mūžīgi jābano par vienu terroru kilu [biju iesācējs].


 


                                                                          3. Demo fails no tavas csgo mapītes vai GOTV


 


Nesapratu ka ielikt to GOTV Tāpēc dariju šādi https://identy.lv/demos


 

Link to comment
Share on other sites

Pirms dažām dienām ieliku Tevi pie sargiem un pat nemācēji paņemt līderi, cik sapratu, tad to esi iemācījies. Šodien dosim iespēju noņemt savu liegumu. 

 

 

 

EDIT: Iespēju tikko ieguvu un jau to pazaudēja, unbanu prasīt ne ātrāk kā pēc pus mēneša. 

Edited by rebudijs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×