Jump to content
Romeo^>^

Sentatne@Surf

Recommended Posts

Pārkāpēja niks -  Sentatne^


Pārkāpēja IP ar skrīnu vai linku (lai uzzinātu ip, raksti konsulē xlist) - Nebūs vajadzīgs


Demo, kurā notiek pārkāpums (IDenty_serveris_DEMO.dem) Dēmo


Aptuvenais laiks iekš demo, kur redzams pārkāpums - uz beigām


Pārkāpums (piem. wallhack) Nepamatoti slapi


Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu) Sentatne aizskāra mani ar vādu ''čigāns'' un raudāja un tad pēkšņi tuvojos viņam viņš ar acc spējām mani slapoja.


Serveris kurā tas notika (dd2, surf, hns, jb, dr) Surf


Atvainojos ja es nepareizi ieliku sūdzību ,bet es nerubiju kur likt


Paldies.!.


  •  
Link to comment
Share on other sites

Sentatne aizskāra mani ar vādu ''čigāns'' un raudāja un tad pēkšņi tuvojos viņam viņš ar acc spējām mani slapoja.

 

 

 

Neņemot verā to ka taisiji ļoti ilgus camp, un pārkāpi lielu daļu noteikumus.

Pēc būtibās mani tevi vajadzēja slayot katrā raundā,bet tā tevi žēloju. Un pats mētājies ar ļoti nepatīkamiem vārdiem. Es tevi neslayoyu bet pāris reizes paslapoju lai beidz campot un tu par to raksti sūdzību.  :yao: 

Edited by Sentante^
Link to comment
Share on other sites

Tu laikam čista esi viens no stulbākājiem sms adminiem (i guess) Es nemētājos pirmais... bet tu visu pirmais uzsāki ar vārdu ''Čigāns'' un tur pīkstēji ,bet pats man teici ka es pīkstu vel omg un 2-3 sec nav camps iespējams bija kautkāds camps uz 5sec ,bet pārsvarā visur apkārt skraidāju... :D just retarded kid in this world. Tagad tu te atrunas smukas stāsti kaut nesanāk :) (ja es lamājos pirmais tad lūdzu savu dēmo?) man arī ļoti patīk šis komuns ,bet laikam ir krities jau ka pat nevar sūdzības izskatīt (no offense) un šitādus cilvēkus vajadzētu banot apr abuse or smth ,jo šitā tauta pazudīs ātri!

Edited by Romeo^>^
Link to comment
Share on other sites

Ojjj apbižotais tas jau nekas,ka visa demo garumā (pat jau pašā sākumā) taisi awp camp kādas 12 sek un tad atkal nolien kāda vietiņā un tālāk seko jau jc (tie jc bija daudz).No sentantes puse tie slapi bija nevietā (pie teleportiem).Labāk pasaki paldies,kad viņš tevi neslejoja.Nu un par tiem aizvainojumiem man nav komentāru.
Sentante ir brīdināts ja būs vēl tāda lieta...nu domās ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×