Jump to content
Fugu

Sūdzība [JB] asdfjgkhlqweirqwqwrqrqrqcqxczca

Recommended Posts

1.
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by Admin: asdfjgkhlqweirqwqwrqrqrqcqxczca
[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv
[AMXBANS] Reason: 'gaglaikaraksta'
[AMXBANS] Duration: '1 hour'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:977535448'
[AMXBANS] Your IP: '46.109.111.75'
[AMXBANS] =======================================

 

2. Bans ir patiess, bet bezjēdzīgs, jo es tik vēlējos pateikt kāpēc es viņu nogagoju, lai nebūtu nekādu pārpratumu. Viss sākās ar to, ka viņš mani izkikoja bez nekāda iemesla. 10 sek kamerā sēdēju un uzreiz sperienprojekts? Ja sēž kamerā raunda sākumā, tas nenozīmē, ka cilvēks sēž afk. Tāpēc sūdzība ir par nepamatotu kiku, nevis banu. Cilvēks laikam vēlas iegūt baigo respektu ar savu sms acc, ja jau par tādiem sīkumiem liek banu.

 

3. Diemžēl pašu kiku nevar redzēt, jo demo netiek ierakstīts uzreiz, bet gan nedaudz vēlāk. Tas tik liecina par to, ka viņš nemazām īpaši nevēroja vai es esmu afk vai nē, pārāk maz laika pagāja. https://failiem.lv/u/w8hy8g6u#_Demo no MMvol2 puses, kur ir redzams, ka viņš atzīstas par kiku.

 

4. Pašā demo sākumā ir viss redzams.

 

5.48p

 

Parasti par tādu sīkumu sūdzības nerakstu, bet šis spēlētājs tēlo baigi pareizo, tāpēc arī attieksme pret viņu tāda.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkāŗt, tu biji afk... Tāpēc es tevi izkikoju, tad tu ienāci serverī un pateici man ''loh'', es tevi nomutoju... A tu mani gan nepatiesi nomutoji, es nebiju paskatijies TAB un man šķita, ka nav pirmā diena, es pa mikrafonu pajautāju ct kāpēc viņš nevada dienu... Viņš atbildēja, ka esot pirmā diena un es pa mikrafonu atvainojos, jo nebiju paskatijies... Tad Fugu mani nomutoja, jo es kā terorists runāju, ktvai es pat Ct nebiju traucējis neko vadīt, jo bija freeday... Tad FUGU uzrakstija , ka TS nerunā un es viņu vienkārši nobanoju, jo gag laikā nevaig rakstīt...


EDIT: gribēju piebilst, ka es tevi saucu un tu neatbildēji un arī nekustējies...

Edited by 12345679
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×