Jump to content
Valis

PC nesledzas tālak iekša...

Recommended Posts

Lieta tāda ,PC iesledzas ieksā ,bet apstajas kaut kada nezinama vieta un rāda melnu ekrānu ,monitors iet parbaudiju ,pirms sledz iekša varu uzspiest Boot F11 ,bet talak nesledzas iekša ,vnk rada melnu ekrānu ,kur vareru but problema?

Link to comment
Share on other sites

Vnk iesledzas un melns ekrans ,a kads cietajam diskam sakars?

Līdz Win ielādei netiek ? Ja netiek, tad pārinstalē Win, ja nevar pārinstalēt, tad visticamāk cietajam vaina.

Link to comment
Share on other sites

monitoram rip, ir cits monitors? Ja ir, pamēģini pie viņa pieslēgt, ja nav, tad .....
daudz dažādi iemesli varbūt, kā piem;eram mātene

Edited by Koncinjaa.
Link to comment
Share on other sites

monitoram rip, ir cits monitors? Ja ir, pamēģini pie viņa pieslēgt, ja nav, tad .....

daudz dažādi iemesli varbūt, rams

Tu kruts :lol: Made my night

 

Pa temu, man tadi sudi bija kad tik tiko saliku kompi. Lieta bija Ramaa. Bet man iesledzas uz 1 sec tad sledzas ara tapec nezinu. 

 

Ja neiet lidz win ladesanas tad ganjau ka windowsam problema. Ieej bios, iemet windows disku un instale windowsu no jauna :lol: 

Link to comment
Share on other sites

 

Tu kruts :lol: Made my night

 

Pa temu, man tadi sudi bija kad tik tiko saliku kompi. Lieta bija Ramaa. Bet man iesledzas uz 1 sec tad sledzas ara tapec nezinu.

 

Ja neiet lidz win ladesanas tad ganjau ka windowsam problema. Ieej bios, iemet windows disku un instale windowsu no jauna :lol: [/quotta

 

Man tik XP ,tad man japišas ,tad man ta darit?

A ,pie portativs tak ekranu var pieslegt?

Link to comment
Share on other sites

Problēma atrisināta ,iededzinaju win10 disku ,vienigi nāca pazaudēt visus failus . Beigās atklajas ,ka pie vainas bij atjauninājums win10 ,radās nosprude un viņš lidz galam neatjauninājas.

 

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×