Jump to content
HerBijs*

Valcha [JB]

Recommended Posts

Admin Valcha. Šī brīža Jailbreak admins.

Situācija ir sekojoša.. Valcha būdams ct, iespējams, uztaisīja mass fk.(4 or 5 fk). Nospiežot (uzšaujot) pogu, bet lai noskaidrotu īsto vaininieku es vēlos palūgt viņa pašā demo. 

Brokolis, domādams, ka tas bija valcha viņu noslejoja, bet valcha palika dusmīgs un izbanoja brokoli uz 6h, jo uzskata, ka nav vainigs.

Palūdzu valcham atsūtīt demo! Bet viņa paskaidrojums bija "es nevaru atrast, kur demo ir saglabāts". Es, protams, uzreiz padomāju "nu re melo, lai tikai nedabūtu sodu".

Valcha iemācīsim tev atsūtīt demo! Pierādi, ka neesi vainīgs. Pretēja gadijumā es vēlētos palūgt brokolim unban.. un papildus sodu tev. [ban flag of.]

Es vēlos uzzināt, vai tā ir taisnība, ka bija nepatiess slay. 
demo šeit. (+ / - pēdējās 5 - 10 min)

 

Nevajag valcha nākt serverī, ja esi dusmīgs un izgāst dusmas uz spēlētājiem..

Link to comment
Share on other sites

Tavs demo tikai var attaisnot valcha tevi ;) Pierādi, ka neesi vainīgs parādi un personīgi atvainošos par šo demo.. Un nesaki, ka demo nespēj atrast :D smiekli nak.. ;)

Apmelot? Es velos uzzināt taisnību nevis apmelot tevi.

Sagaidi BT lēmumu un ieliec savu demo! neposto vismaz

 

 

Demo -  CSTRIKE mapē /  zem nosaukuma JB.IDENTY.LV ( kaut kā tā)

 

Šobrīd man ir tāda sajūta, ka tu uzvedies kā 10 gadīgs zēns, kas neko nesaprot.. Piedod, bet tā ir.

 

Vel paturpinot betonu.. Aplūkojot manu demo var redzēt, kā es pārbaudu citus teroristus, vai viņiem nav ieroča.. Un tur ļoti labi redzams, ka nebija nevienam no ts..

Edited by HerBijs*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×