Jump to content
Angelus

Stifked

Recommended Posts

Lo** es?atrbrauksu pie tevi un sasitisu seju!Es tev to cik reizes teicu,kads sakars sitam topik ja es pedejas 2 dienas nebiju ON.

Tu mani reali zb,ar saviem topik stukac.Tevi visas meitenes abdirss serveri tev pasam kauns nav?

Es vienakrsis psc,lauki mes itka esam jau pazistami daudz maz,bet tev ir pizda :D Tikai del ta ka tu esi stulbs!

 

Lo** esi?atrbrauksu pie tevi un sasitisu seju!Es tev to cik reizes teicu,kads sakars sitam topik ja es pedejas 2 dienas nebiju ON.

Tu mani reali zb,ar saviem topik stukac.Tevi visas meitenes abdirss serveri tev pasam kauns nav?

Es vienakrsis psc,lauki mes itka esam jau pazistami daudz maz,bet tev ir pizda :D Tikai del ta ka tu esi stulbs!

ATCERIES UZ VISU DZIVI IELIEC IP ADRESI! KUR VINA IR TEV BLA,PIRMS TAM TAPICK,PATEICA KA VINU VAR DABUT,JA ESI TIK STULBS TAD VEL SLIKTAK.

Edited by Stifked
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par post krc,rekur jau bija sudziba,na* likt atkartotu sudzibu tikai katru atseviski gribi,lai mes dabujam ban?

Tak noperc acc un uzliec,ko tu tik gudrs serveri esi?Visiem bus bans ko mums tagad raudat?,Ne,bet tu tagad sev sapisi normalu cilveku attieksmi tupa stukach,par tadu cietu** dir** pi**

 

Check - http://identy.lv/forum/index.php?/topic/22323-mullty-free-kills-no-ct-puses/

Link to comment
Share on other sites

Stifked Ko streso uzreiz! Ta ir tikai spele,tads berns esi!Nezini pat vardam nozimi un tik raudi!!! Luni tu cietuma pat neesi bijis tadu,ka tevi tur jau sen gaida!!!

 

 

Furgons kur tu lien !!! Tu tads pas, ka Stifked ? Lol admina nav spele, uzreiz visi jus kruti jutaties,ka admins ienak, ka suns kurs kajstarpe asti ielicis,admins pastas uz jums ne ta uzreiz raudat!! Ka jau teicu ta ir spele si nav dzive wot dzive,kad nodos jus un piekasis tas bus kautkas,sis lol sis ir piliens okeana!!!  Neraudat dzivo talak,vai raudi vissu dzivi un sudzies par savu netaisnigo dzivi!! Un paliec nozelojams.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sena latviešu gudrība vēsta,ja cienisi citus cienis ari Tevi.

 

Kaut ,ka neredzu,kad tu spele,ka tu cienitu citus!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×