Jump to content
Ketzal

Unban @surf

Recommended Posts

1. [AMXBANS] =============================================== 

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin *Sugar_fresh* 
[AMXBANS] You have 1 hour , 58 minutes and 48 seconds left on your ban. 
[AMXBANS] Banned nick : Salaspils.<3 
[AMXBANS] Reason : ' nk ' 
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.identy.lv 
[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 15438962 ' 
[AMXBANS] Your IP : ' 78.84.225.40 ' 
[AMXBANS] ========================================

2. hmm, laikam par ninja kill. Es durstijos, durstijos pa gaisu un netišām nodūru rolxu kad iekritu teleportā. Es uzreiz nomiru un atvainojos viņam, jo tas bija netīšām... Sugaram es īsti nepatīku, tapēc arī nobanoja. tas tā, ka tas bija netīšām... :/ btw- Sākumā gadijumā nav slay par kautko tādu ?? Man šķiet, ka par nejaušu noduršanu tajā mapē nedrīkst uzreiz banot. < 

3. http://failiem.lv/u/xhpncgi

4. p48

5. http://identy.lv/bans/index/2452
Link to comment
Share on other sites

Pls no wp,bet jūs paši sms un iedotie acc esat ko šādu panākuši,nevienam vairs neinteresē kas un kā notika nepareizi,visi pie pirmās izdevības banos,jo grib parādīt cik kruti un nopietni CS 1.6! spēlētāji viņi ir...

Link to comment
Share on other sites

Pls no wp,bet jūs paši sms un iedotie acc esat ko šādu panākuši,nevienam vairs neinteresē kas un kā notika nepareizi,visi pie pirmās izdevības banos,jo grib parādīt cik kruti un nopietni CS 1.6! spēlētāji viņi ir...

šitam wp

Link to comment
Share on other sites

Lai jau, bez bridinājuma?

Ok, Viņi redz, ka noslayo, izbano kādu, bet viņiem pohuj šauj tālāk, dur tālāk visus. Tā kā neredzētu, ka tiek sodīti, un turpina 'to darīt tad lai pasēž.

Tajā sūda ninjā tā daru, pārējās vienmēr ir slays. Paši vainīgi, ka acis nav pierē, bet dirsā.

Link to comment
Share on other sites

Lai jau, bez bridinājuma?

Ok, Viņi redz, ka noslayo, izbano kādu, bet viņiem pohuj šauj tālāk, dur tālāk visus. Tā kā neredzētu, ka tiek sodīti, un turpina 'to darīt tad lai pasēž.

Tajā sūda ninjā tā daru, pārējās vienmēr ir slays. Paši vainīgi, ka acis nav pierē, bet dirsā.

 

Tev dievs ir devis muti, lai ar to runātu nevis tikai gremotu!  no wp pls!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×