Jump to content
paradony

Kuldīgā aiztur maluzvejniekus .

Recommended Posts

vimba_vimba_hc4938.jpg

Šonakt ap pulksten 3:00 Kuldīgā, Ventas rumbā Valsts policijas Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja darbinieki sadarbībā ar Valsts vides dienestu aizturēja četrus vīriešus, kuri nodarbojās ar nelikumīgu rūpniecisko zveju lielos apmēros, radot zaudējumus zivju resursiem 40 890 eiro apmērā.

Veicot informācijas pārbaudi par nelikumīgu zveju aizsargājamā dabas teritorijā, likumsargi pamanīja četrus maluzvejniekus, kuri jau bija nozvejojuši vairākus maisus ar zivīm. Policijas darbinieki lūdza maluzvejniekiem apstāties, taču vīrieši nepakļāvās policijas darbinieku prasībām. Maluzvejnieki metās bēgt un paslēpās kādā garāžā Ventas krastā.

Neskatoties uz centieniem aizbēgt, likumsargi aizturēja četrus vīriešus – 1968. un 1970. gadā dzimušus vīriešus, kā arī divus brāļus - 1969. un 1974. gadā dzimušus vīriešus, kuri jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par līdzīgiem nodarījumiem.

Aizturēšanas vietā policisti konstatēja, ka nelikumīgi iegūtas 282 vimbas, nodarot zaudējumus zivju resursiem 40 890 eiro apmērā. Par to Kurzemes reģiona pārvaldē Kuldīgas iecirknī uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 110. panta.

 

avots - nra.lv

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/72c9le

 

Kā pamaniji, mēs mākam lasīt, kas ir portālos, tu esi liels tirliņš* Ja pats ar savu roku neko nejēdz uzrakstīt, lieku topiku veidošana, domā kādam rūp par tām zivīm? Man jau nu noteikti nē. Neposto pēc katra posta, nesniedzies pēc postiem bļac.

:die:

 

 

 

Topic gavno. :coffe:

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/72c9le

 

Kā pamaniji, mēs mākam lasīt, kas ir portālos, tu esi liels tirliņš* Ja pats ar savu roku neko nejēdz uzrakstīt, lieku topiku veidošana, domā kādam rūp par tām zivīm? Man jau nu noteikti nē. Neposto pēc katra posta, nesniedzies pēc postiem bļac.

:die:

 

 

 

Topic gavno. :coffe:

 

Ko piepisies rupuci? Ne visiem laika sēdēt delfos un sūdos lasīt ziņas,kas kur katrā galā notiek. Kādam tomēr aizķer interese,kas no Kuldīgas puses...  UN BĻED vienalga,ka copy/paste, jo Tu uz pusi pat neesi tik čakls, lai varētu pat copy/paste izdarīt. 

 

Edited by CLOUDLETA
Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/72c9le

 

Kā pamaniji, mēs mākam lasīt, kas ir portālos, tu esi liels tirliņš* Ja pats ar savu roku neko nejēdz uzrakstīt, lieku topiku veidošana, domā kādam rūp par tām zivīm? Man jau nu noteikti nē. Neposto pēc katra posta, nesniedzies pēc postiem bļac.

:die:

 

 

 

Topic gavno. :coffe:

Tu resnais jakli bl , kad es pedejo reizi te vispār esmu bijis gudrīt. Tev tik ka tik uzdirs* ... Vnk vareji aiztaisit savu jebalu ciet un iet mammai palidzet darzu ravet lo*

Link to comment
Share on other sites

Tu resnais jakli bl , kad es pedejo reizi te vispār esmu bijis gudrīt. Tev tik ka tik uzdirs* ... Vnk vareji aiztaisit savu jebalu ciet un iet mammai palidzet darzu ravet lo*

 

Vēl projām parāda to, ka esi mazs bērns.

Mammas joki jau sen no modes izgājuši.

Link to comment
Share on other sites

Tu resnais jakli bl , kad es pedejo reizi te vispār esmu bijis gudrīt. Tev tik ka tik uzdirs* ... Vnk vareji aiztaisit savu jebalu ciet un iet mammai palidzet darzu ravet lo*

Heh, varonis interneta.

 

1. Neesmu resns.

2.Jeblis ir tikai tev.

3.Nav mammītes, tāpēc ej palīdzi, kamēr vēl vari vismaz kaut ko palīdzēt.... ;-(

 

Man tevis žēl, jo tu esi pārāk aprobežots...

 

Pie Jorena nepiepisies. Viņš normāls keks.

 

Kā jau rakstīju... Neatbildi uz katra posta! Saprotu, kad esi stulbs, bet neizrādi to.

Edited by Keep
Link to comment
Share on other sites

Abiem 18 gadi, bet nevarat normāli sadzīvot. Kaut kāda mūžīgā brēkšana par postiem, kuri neko nenozīmē. Ja velreiz redzēšu, ka jūs diršaties savā starpā dēļ kaut kāda sūda, abiem uzlikšu suspend uz pāris dienām.

 

P.S Man bija interesanti izlasīt šo topiku, paldies!

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×