Jump to content
Dzabars

Skaņas karte.

Recommended Posts

Tā kā te ir daudz spečuku par šīm lietām, atļāvos uzjautāt te.

Tātad, man datoram nobruka skaņas karte, un vajadzētu tā kā jaunu.

Sākumā domāju paņemšu parasto pie usb pieslēdzamo, bet tad man radās jautājums, vai viņš spēs izdot pietiekami jaudīgu un skaidru signālu priekš jaudīgas audio sistēmas ?

Un ja nē, tad kādu PCI-E porta skaņas karti vislabāk izvēlēties, lai viņš nosūtītu pietiekami labu un skaidru signālu priekš 100wx2 resīvera un 350wx2 skandām ?

PS. Portatīvā iebūvētā skaņas karte atskaņo savādākā tonī nekā mana ex stacionārā skaņas karte.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nieziitis.

Nu nēsmu liels spečuks, Bet liekas kad itkā diezgan jaudīgs ir.

 

Paņem Ex Sound Card iečeko.

Edited by Nieziitis.
Link to comment
Share on other sites

Nu nēsmu liels spečuks, Bet liekas kad itkā diezgan jaudīgs ir.

 

Paņem Ex Sound Card iečeko.

 

Nu ja neesi spečuks, tad labāk neko nesaki, man vajag arī normālu paskaidrojumu ar piemēriem...

Link to comment
Share on other sites

Nu tā usb pa euro piecdesmit nē, bet tāda augstākas summas usb gan.

50e ? Uhh.. Man nav plānots tik liels budžets, domāju kko ap 30e

Link to comment
Share on other sites

Protams ka lētās ebay tipa usb skaņas kartes pa 5e neko tev kvalitatīvu ārā nedos. Protams skaņa būs, bet kvalitāte vairs nebūs tā.

Agrāk man bija 5.1 ārējā usb skaņas karte. http://www.1a.lv/datoru_komponentes/skanukartes/creative_usb_soundblaster_xfi_surround_51_pro_70sb109500007

Tāda maza, kompakta. Patika ļoti tas, ka bija optiskā ieeja. Skaņu deva labi ārā, bet man pašam bija ļoti slikta 5.1 sistēma, tāpēc arī nopārdevu viņu tālāk. Vēl liels + ir tāds ka nāk pults klāt. Bet tā pults nu gan ir tāda +/-. Ar varu jāspiež tās pogas lai noreaģētu.

Pa tiem pašiem 30e tev var sanākt diezgan laba jauna creative soundblaster skaņas karte. Tālāk atliek vien pašam skatīties vai vēlies ārējo, vai tomēr iekšējo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×