Jump to content
AvoxGaming

CS:GO Best Moments 1! (HIGHLIGHTS)

Recommended Posts

Tu stulbais cirvi beidz komented un krat postus , nowarnojat kads to slimo radību

haha, uzredziti karoch, rip.

 

 

normalas sharas... bet nu... csgo ir palicis tik populars, lai ari ko tu taisisi, kads cits jau ir uztaisijis kautko labaku, vai to pashu, tapec, tas vairs nav tik iespaidigi :[

Link to comment
Share on other sites

Tur vispar ir kautkas ipass? Simple frags, in my cs:go ta ir ikdiena. 

Spēlējot pret botiem :Kappa:

 

Par video,nu nezinu,kā jau šaize teica,ir jau redzēti daudz labāki video,ka šis liekas nekas īpašs... Varbūt editošanas vietā,aizej DM pašauj,lai tiktu augstāk ranā,lai vismas video redzamie pretinieki kaut cik reaģētu...

Link to comment
Share on other sites

Labi, ta tad jus sakat es speleju ar silveriem labi... atzistos uz savu ranku es esmu (Gold nova 2).

Sis ir cilvekiem kas doma "ai kas tas tads, pff silver" **IZLASIET APAGSHA JA NEESI TAD NELASI!**

Visu cienu bet, bl* ja tu pats maki labak un tu visszinigs tad panjem piecel savu dirs* un pats uzstaisi zajeba*.

**PROBLEM SOLVED**

                   

Edited by AvoxGaming
Link to comment
Share on other sites

Labi, ta tad jus sakat es speleju ar silveriem labi... atzistos uz savu ranku es esmu (Gold nova 2).

Sis ir cilvekiem kas doma "ai kas tas tads, pff silver" **IZLASIET APAGSHA JA NEESI TAD NELASI!**

Visu cienu bet, bl* ja tu pats maki labak un tu visszinigs tad panjem piecel savu dirs* un pats uzstaisi zajeba*.

**PROBLEM SOLVED**

 

kur kads kautko par silveriem teica? 

ja kautko publice, tad sagaidi ari negativu kritiku, jo nekad nebus ta, ka visiem patiks, tas ko tu dari.

 

nevari pieciest kritiku?

“To avoid criticism say nothing, do nothing, be nothing.”

Link to comment
Share on other sites

Labi, ta tad jus sakat es speleju ar silveriem labi... atzistos uz savu ranku es esmu (Gold nova 2).

Sis ir cilvekiem kas doma "ai kas tas tads, pff silver" **IZLASIET APAGSHA JA NEESI TAD NELASI!**

Visu cienu bet, bl* ja tu pats maki labak un tu visszinigs tad panjem piecel savu dirs* un pats uzstaisi zajeba*.

**PROBLEM SOLVED**

Es tev ieteiktu pieņemt kritiku un aizvērērties, savādākā atri pazudīsi no šeienes, jo tevi vienkārši "noēdis".. Nekā tur tādu neredzu caur smoke paņem galvā gratz haļava. 2 čaļus ar awp no-zoom paņēmi ok. tas ka tu ielien čaļiem tupus mugurā B plantā vispār malaģec. 

 

Ja tu ko publicē internetā samierinies, būs vienmēr kāds, kuram nepatiks.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×