Jump to content
archijinjs

AK - Papalam

Recommended Posts

Visas tavas dziesmas liekas vienādas, vārdu izruna tev ir saraustīta visu laiku, kas (vismaz man) neļauj klausīties tavu dziemsu talāk. Varbūt pamēģini nomainīt stilu mazlietiņ un varbūt izklausīsies labāk, bet tagad man tiešām šis gabals nav baudāms.

Link to comment
Share on other sites

Visas tavas dziesmas liekas vienādas, vārdu izruna tev ir saraustīta visu laiku, kas (vismaz man) neļauj klausīties tavu dziemsu talāk. Varbūt pamēģini nomainīt stilu mazlietiņ un varbūt izklausīsies labāk, bet tagad man tiešām šis gabals nav baudāms.

 

Vecīt es pārsvarā skaitu tikai uz underground bītiem un tur nevar tā funky skaitīt, es vienkārši skaitu kā man patīk, ir cilvēki kam patīk kam nē! 

Link to comment
Share on other sites

Moš tev ir tīrs acapella sempls? Gribu paeksperimentēt , jo feiks man vislaik uzbāžas ,ka grib ,lai viņam uztaisu bītu, bet neesmu nekad neko tādu veidojis. Būtu treniņš. Pašam tev arī būtu interesanti paklausīties savu vokālu ar citu bītu, protams, ja es neizbesītos un neuztaisītu klubņiku beigās :D

Link to comment
Share on other sites

Moš tev ir tīrs acapella sempls? Gribu paeksperimentēt , jo feiks man vislaik uzbāžas ,ka grib ,lai viņam uztaisu bītu, bet neesmu nekad neko tādu veidojis. Būtu treniņš. Pašam tev arī būtu interesanti paklausīties savu vokālu ar citu bītu, protams, ja es neizbesītos un neuztaisītu klubņiku beigās :D

 

Mierīgi uz priekšu darbojies, es labprāt tieši vajadzīgs bītmeikers. ;)

Link to comment
Share on other sites

Mierīgi uz priekšu darbojies, es labprāt tieši vajadzīgs bītmeikers. ;)

Sesks ir slinks, Es pus gadu jau no viņa bītu gaidu :D 

 

 

 

Par treku, gaumes lieta. Neko neteikšu.

Vienīgais ka besī ka sūdīga kvalitāte. Demo vai kas bet nu hujzin vecīt. 

Bet nu dari kas jādara 

Edited by Jānis P.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×