Jump to content
PostCollector

JB mapes.

Recommended Posts

Es iesaku ,lai iznem ara jaunas mapes, vai ari vecas. Jega vinas bija likt ,ja neviens pilniba nespele? Visi tik nem ancient,ancient,bannanamufin.. Kapec nevar kautko svaigu? Vai ari nemat ara vecas mapes kas tagad ir ,parmainam tak jabut.. visus IDenty gadus spelesim ar vecajam ancient,mufin,icy,jungle mapem??

 

E: Varetu ari pievienot veco labi jail_flyhigh mapi, man skiet daudzreiz labak neka jb_icy. 

Edited by ezpizzy
Link to comment
Share on other sites

Tauta ņem ancient, bananf.... Tāpēc, ka tās ir labas mapes,bet es piekrītu tam, ka vajadzētu izņemt tās mapes kuras pat neņem( Lai balso par tām mapem kuras ir interesantas:) )

Link to comment
Share on other sites

Tauta wnk nedod iespēju citām mapēm... maplistā ir diezgan daudz labu mapju, taču visi ņem vienas un tās pašas mapes...

Sākam paši ņemt citas mapes un tad iesakat citas, jo arī ja ieliktu jaunas mapes, tās tāpat netiktu īsti spēlētas...

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu zoidam jb_oais laba mape un ir ko dariit. taapat ir ar jb_icy vinja tak ar ir liela mape un ir daudz ko dariit. tpc vjg visas taas mazaas iznjemt un atstaat vai ielikt lielaas jo mazajaas tikai vardu speles, visi dara taa un viss.

Link to comment
Share on other sites

Admini arī var palīdzēt jauno mapju apgūšanu, uzliekot votemap uz mapēm, kuras nezin n stuff like that. Arī, ja ir saprātīgi VIP un CT, tad caur mic paskubinam. :)

Nezinu, ko vajag iekšā / ārā. Anti..

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc nespēlēt ar vecajām mapēs? Ja viņas ir pietiekami labas , tad nav jāmaina tieši vecajās mapēs salasās spēlētāji , viņas stāv , jo  daudzi tās mapes zin , un negrib jaunas , lai vecās paliek nekā pilnīgi jaunas ieliek un neko nesaprot kas tur ir , viņas ID ir iecienītas , tāpec viņas paliek tādas kādas ir. 

Šīs mapes vēl ir iecienītas ID , jo daudzas ir taisījis 6matko.

pret

Edited by Vigging
Link to comment
Share on other sites

Atceraties ,kadreiz ka bija? Bija jb_flyhigh, jail_kz_de_dust2, un bija vel citas mapes, nebija bannana, ancienti un hz kas vel.. 

 

Ielika sis mapes- uzreiz iepatikas.  

 

Ieliks vel jaunas un iznems vecas- nebus lemumu un bus jaspele jaunas- iepatiksies ari

 

Ja jus esat par so pret.. tad vismaz lai pievieno atpakal sis mapes jb_flyhigh, jail_kz-de dust2 kautkads tur bija..

Link to comment
Share on other sites

Jail_kz_de_dust2 cik zinu, nemaz nav bijusi @ ID. Un, ja domāju par pareizo karti, tad tā ir briesmīga. Un es esmu pret izņemšanu, jo neuzskatu, ka to karšu atrašanās maplistē, kādam traucē.

Link to comment
Share on other sites

Par mapēm vislaik tiek domāts.Nevaru solīt ,ka tas būs kaut kad drīz ,bet tiks izņemtas tās mapes kurās nav ,vai ir ļoti maz, iespēju ko darīt. + Tiek testētas arī jaunās mapes kuras varētu likt serverī ,taču daudzas arī neiet,jo nevar lejupielādēt pareizo .wad failu no servera.

Link to comment
Share on other sites

KO jūs par tām mapēm tik ļoti uztraucaties... Sākumā uzvedaties normāli serverī, nevis ārdaties par katru sīkumu...

Ja CT tupi nefragos, bet mazliet pielietos savu izdomu un vadīs normālas dienas, tad arī cilvēkiem tur būs patīkami spēlēt, nevis kā tagad ieiet JB, tur kkāds āksts frago un visiem apnīk pēc 2 raundiem...

 

ct vada dienas ar radošumu nevis frago + ts vislaik nejauc dienas = interesants JB (vieglākā matemātika, nebūs viens no saskaitāmiem nebūs rezultāts...) ( var ts reizēm for fun pačakarēt dienas, bet ne jau to darīt nonstopā)

 

Kā arī BEIDZAT RAUDĀT par katru nejaušo FK!!! JB IR FUN MODS, pasmejaties mazliet, nevis ar STONEFACE spēlējat :< ( AFTER ALL CS IS JUST A GAME )

 

 

MAPES NAV VAINĪGAS KA JB VAIRS NAV INTERESANTS :<

 

 

 

EDIT:

 

Nē, tiešā tekstā jūs nekur nevainojat mapes, bet pēc visa ko rakstat to var noprast...

un kāda jēga no jaunām mapēm, ja tās tpt spēlēs vecās mapes un ja cilvēki tur aiziet pafragot... Lai fragotu ir vienalga kāda karte :<

 

un vispār kāds vēl sakars ar gadiem... :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Es rakstu ,ka mapes ir vainigas? Es vnk iesaku, lai butu kautkas svaigs, nevis viss un tas pats.. Tev piemeram ir 19 gadi, un visus gadus tev ari bus 19 ? NE! Tak jasak ari domat ,lai kautkas notiek uz prieksu..

 

Varetu vel pievienot noteikumu, lai tik traki nefrago, vai ari vispar nefrago... Citadi cilveki no servera atri pazud .. Vismaz admins tad var pabridinat,noslayot..  

 

Ka jau Michels teica ta ir spele, nevis kautkada reala dzive kur tev jasauj,jafrago par katru cenu, tas nav uz navi, vai nekas..  JB domats ,lai butu jautriba, nevis visi tik frago un kaca to stulbo ranku..  Lai ari TS izbauda savu virtualo dzivi JB, nevis tikai CT nofrago un ir laimigs. 

Link to comment
Share on other sites

Tev piemeram ir 19 gadi, un visus gadus tev ari bus 19 ? NE! Tak jasak ari domat ,lai kautkas notiek uz prieksu..

 

 

Gribēju palūgt , kāds sakars ar 19 gadiem ?  Tu domā būs 20 , kautkas mainīsies ? 

 

KĀDS SAKARS ?

Link to comment
Share on other sites

Par mapēm vislaik tiek domāts.Nevaru solīt ,ka tas būs kaut kad drīz ,bet tiks izņemtas tās mapes kurās nav ,vai ir ļoti maz, iespēju ko darīt. + Tiek testētas arī jaunās mapes kuras varētu likt serverī ,taču daudzas arī neiet,jo nevar lejupielādēt pareizo .wad failu no servera.

Šis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×