Jump to content
Timmieh.

CS:GO Problēma.

Recommended Posts

Labvakar/Labrīt/Labdien, es vēlējos lūgt jums palīdzību ar CS:GO crašošanu, esmu mēģinājis viskautko kompim viss jāpavelk viss ok, tātad viss sākas ar to eju serverī /competitive/prostais/vai kāds/(IZŅEMOT BOTI) izspēlēju pirmo mapi, sākas nākošā mape, unn aizlādējas lidz galam, rādās 5 seconds remaining nu saprotat ko es domāju, un jāgaida. Tad pēkšņi cs:go stopped working kroč not respoding, un tā, spēlēju tos competitive visus to, izspēlēju un rr cs:go :D. Bet ticat man, tas ir tracinoši, es mēģināju tur settot pie cfg video, 0 , nepalīdzēja tagad es nezinu ko lai daru.

Link to comment
Share on other sites

Nevelk un neko nepadarīsi, pēc statiem manam PC arī ir jāvelk, bet palaižu cs:go, lādē mapi un nokrašo.

Video karte vai procesors vecs, kad tev ielago un krašo uzspied CTRL+ALT+DELETE aizej uz task manager un paskaties lejā tik tev CPU usage, ja ir 100% tad neko neizdarīsi.

Link to comment
Share on other sites

Nevelk un neko nepadarīsi, pēc statiem manam PC arī ir jāvelk, bet palaižu cs:go, lādē mapi un nokrašo.

Video karte vai procesors vecs, kad tev ielago un krašo uzspied CTRL+ALT+DELETE aizej uz task manager un paskaties lejā tik tev CPU usage, ja ir 100% tad neko neizdarīsi.

nav 100% ir 23%
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×