Jump to content
RobbyLawd

Surf roulette #5

Recommended Posts

iepriekšējais video daudz labāk patika

nu surfot tu māki, jā, bet man nepatīk tas, ka forumā pēc bildes un nika izskaties pēc pok3 :(

 

tas jau tik identy forums haahahah.. reti kad ienaku un kad taisiju pasu profilu, random niku un random bildi ieliku -_-

 

 

stfu :D - gayoo n.n - poke viņš pa dzīvi skype jau 3 g ir :D - trust meh, i know -_- rahrah <312423

 

nubzor, y u so bad hahahah

Edited by RobbyLawd
Link to comment
Share on other sites

Forši sērfo, Tu pilnīgi varētu kādreiz mūviju uzmaukt, kā Tu ārdi ārā cilvēkus ar savu skilu kādā serverī. Man vismaz būtu interesanti paskatīties ,kā Tu knife only vs weps. Parādītu sīkajiem surfā, ka jāmācās sērfot nevis kempot.

 

Link to comment
Share on other sites

Forši sērfo, Tu pilnīgi varētu kādreiz mūviju uzmaukt, kā Tu ārdi ārā cilvēkus ar savu skilu kādā serverī. Man vismaz būtu interesanti paskatīties ,kā Tu knife only vs weps. Parādītu sīkajiem surfā, ka jāmācās sērfot nevis kempot.

 

Nejau visi surfā kempo :D

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc lielākā daļa surferi uzvedas un rada priekšstatu, ka viņi ir pokemoni? Pat ja surfo labi. :hmmm: tāpat heyhey, raksta kā pilnīgs pokemons, no offence.

tas jau tik tā for fun, kad lietiškas lietas - protams tā jau nedaru un lūdzu nesaki heyheys...rly nigga? - mans niks ir heheyz :D

internetā vari būt kas gribi un rakstīt kā gribi :D - who gives a fuk? :D

Link to comment
Share on other sites

tas jau tik tā for fun, kad lietiškas lietas - protams tā jau nedaru un lūdzu nesaki heyheys...rly nigga? - mans niks ir heheyz :D

internetā vari būt kas gribi un rakstīt kā gribi :D - who gives a fuk? :D

Tieši tā, tāpēc teikšu heyheys, jo internetā vari rakstīt kā gribi, owned nigga?

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, tāpēc teikšu heyheys, jo internetā vari rakstīt kā gribi, owned nigga?

 

Deam - but nene, fork u m8. :D - tevi jau nesaucu par es nez tur kkādu - tracker or facker dacker macker lacker ... so fork u

Edited by hehey
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×