Jump to content
archijinjs

Slidot?

Recommended Posts

Hey, ienāca doma prātā!

 

Tie kas ir no Rīgas, vai dzīvo kautkur netālu un vēlas paslidot varētu savākties Identieši Lidiņā, un aiziet paslidot. Doma radās šodien spēlējot JB un runājot ar EMB, un jā, ko jūs teiktu par rītdienu 30.12.2014, vai arī Jaungada dienā!??

Link to comment
Share on other sites

Varam savākties paslidot pa Valdemārpils ezeru. prom un atpakaļ sanāk kkādi 15km

 

 

edit: Ne katrā pilsētā ir tāda iespēja, kur ezerā ir ļoti maz atvaru un gluds ledus.

Edited by Dzabars
Link to comment
Share on other sites

Nu ja man kāds uzsauks, tad davaj :D

Bet tā, patreiz kautkā nav liekas naudas , lai ietu kautkur vēl slidināties. :<

Tev 3 eiro nav?

 

 

Jebkurā gadijumā tie, kas gribētu doties, varētu man atsūtīt pm savus telefona numurus, lai var ar jums sazvanīties, kad esmu uz vietas. Man personīgi bija doma iet uz kādiem 13:00, ja ir piedāvājumi uz citiem laikiem droši rakstāt.

Link to comment
Share on other sites

Tev 3 eiro nav?

 

 

Jebkurā gadijumā tie, kas gribētu doties, varētu man atsūtīt pm savus telefona numurus, lai var ar jums sazvanīties, kad esmu uz vietas. Man personīgi bija doma iet uz kādiem 13:00, ja ir piedāvājumi uz citiem laikiem droši rakstāt.

Neticēcis, bet nav , jo pietiekoši daudz naudas aizgājas uz manu dzimšanas dienu, Ziemassvētku dāvanām un Jauno gadu.

Bet ja nu tomēr kautko izdomāšu, tad došu ziņu Elvijam.

 

 

Un jā , uz 13:00 domāju kad netiktu šā vai tā, būtu labi ja ap kādiem 15:00 +/-.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×