Jump to content
Chucky

Palīdzība datora izvēlē

Recommended Posts

Lieta tāda, ka labu laiku jau ir apnikuši visi pašreizējā datora lagi un gļuki, tāpēc nolēmu nopirkt beidzot jaunu. Vienīgā problēma, ka es no viņiem neko nesaprotu, kādiem tiem visiem rādītājiem jābūt, lai pavilktu spēles. Tāpēc arī vēršos pie jums, ceru, ka palīdzēsiet atrast kaut cik labu kā arī ne pārāk dārgu klēpjdatoru. Ieteicamā cena būtu līdz 300 eiro. Spēles, kuras gribētu, lai pavelk kā minimums- cs:go, gta 4, arma 2, grid autosport, l4d. Nezinu vai maz ir tik lēts portatvais, kas tādas spēles paliktu, bet nu cerēšu uz labāko.. :<

 

p.s. būtu jauki, ja ieteiktu portatīvos, kuri nav uz atlaides, jo to naudu varēšu dabūt labākajā gadījumā pēc 2 mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

Es iesaku labāk personālo,jo reāli naudā sanāks lētāk un varēsi uzlabot viņu. : / Capital.lv var atrast norm. GamingPc, man viens pazīstamais nopirka pa 300 eur GamingPc un velk CS:Go uz max settingiem un daudz citas spēles. So es tev iesaku labāk Personālo ja vēlies spēlēt spēles.

Link to comment
Share on other sites

Piekritu.

 

. Pa 300 eiro nootbuku neatradisi , es pats sev mekleju un labus atradu tikai ap 500+ eiro.

Stacionaro (kasti) var nopirkt letak un ar laiku vares dazadas fi4as nomainit.

Tapec ja meklesi , mekle stacionaro.

Ar vinu pat ertak apieties. Monitors lielaks , jo ekrans iet atseviski. Dzesejas labak un tik stipri neparkarst.

+spelet speles uz stacionara ir kautka ertak.

Tas tik manas domas , un dari ka tev ertak bus , lai nezelotu pectam.

 

P.s. uz minimaliem man liekas uz jauna datora ies , ja video karte laba bus.

Manam datoram 8 gadi un cs go iet uz min sitingiem xD

Manas domas , savac drusku vairak naudas un atrodi stacionaro ap 350-450. Un vari sagaidit atlaidi.

Vel vari sms kreditu panemt xD

Vai uz lizingu nopirkt.

Jo labak nopirkt kvalitativu lietu , neka pectam raudat.

 

Bet , bet ir iznemumi , ja ir akcija tad var ari pa 299 eiro un 99 centiem atrast diezgan labu datoru.

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×